bugün

görsel

biz de müşahit olalım.
Keşke ağız prezervatifi olsa dediğim anlar.
Cevabı “ hayır “ olan soru. Çünkü sözlüğün en iyi yazarıyla aynı cinsiyeti taşıyorum ve hemcinslerim değil kadınlar ilgimi çekiyor.
Bu gece olmaz başım ağrıyor.
Kolumla mı omzumla mı? Lanet olsun dostum bunu zaten hep yapıyorum.
imkansız, kendimle öpüşmek için omuzum üzerinde iki tane baş-kafam olması gerek.

aslında iki tane baş-kafam olsa bile her iki başın da ayrı beyinleri olacağından, aynı gen yapısı aynı beden olsa da bu insan benlik olarak aynı kişi olması imkansız.
insanın huy, kişilik, kimlik, karakter, benlik, inanç, düşünce vs adına ne derseniz deyin insanı insan yapan kan gen ırk soy çevre kültür inanç coğrafya değil de beyin olduğuna göre şimdiye kadar yapışık ikizler-tek yumurta ikizleri de dahil, kardeş anne baba 1. derece akrabalar vb aynı (yukarıda ki insan olma insan davranışı kimliği değerleri açısından) beyin aynı değildir.

buna göre belki de diğer kafam-beynim benimle öpüşeceğine belki de keşke yunan kazansaydı diyen fesli bunakgillerden olur, sokakta "şimdi ki gençlik atatürk'ten daha akıllı. atatürk bilgisaray kullanmayı bilmiyordu" diyen süper zekalılar seviyesinde beyin sahibi olması muhtemeldir.
Tanımadığımız biriyle, neden öpüşelim. Manyak mısınız..
Nikahlanamam sadece öbüşme.
Öpüşemem sadece nikah.
Bir öpüşme için sence de fazla değil mi?
(bkz: beni siken yok mu)
Ben isterim.
En iyisini nasıl buluyoruz? Karpuz olsanız şap şap vurup anlardık ama değilsiniz ki.
Katalin beyin dediği yürümek; ayaklarımızla yaptığımız eylem. Adım atarak. Katalin bey benim Türkçem tam yetmedi şu an akıllarda tek ihtimal bırakacak şekilde anlatmaya, yardım edin.
özetle diyo ki:
sittir edin öbür dümbükleri... beni öpün.

bu.
Uzun entry görünce eksiliyorum kardeş kusura bakma.
Yok malik abi günlük tarzı bu.
Ben isterim kemal. Öptükten sonra bi de kayarım sana. Tüm acılarını unutursun. Kafirsilin yaparım sana..
Edebiyattaki deneme bu mu oluyor lan?
tamam ya biraz mobilya reklam sloganı gibi... ama aynı zamanda her zaman da duyamayacağınız bir şey de bu. elbette sadece kızlara soruyorum bu soruyu. zira erkeklerle öpüşmek bana itici ve gereksiz geliyor. evet kızlar, daha önce öpüştüğünüz, emiştiğiniz, mıncıklaştığınız ve tokmaklaştığız erkekleri göz önüne alınca sizlere sunulmuş altından bir fırsat bu. ya benzetmeye bak altından fırsat... neyse ya, nasılsa ne yazsam okunuyor falan.

evet kızlar reeldeki sevgilimden birkaç hafta önce ayrıldım. şu sıralar gönlümde ve kasıklarımda yalnızlığın azaplı sancısı var. ne olur dindirin bu acıyı, yoksa kayan yıldızlar dileklerimize değil lanetimize işaret edecek. hayır hayır... sözlüğün en iyi yazarı olmam tartışılsın hatta bazı salaklar tarafından kabul edilmesin ama inanın ben bunları hak eden biri değilim.

bakın azizelerim... açıkçası beni yanlış anlamış olmanız muhtemel. hayallerinizdeki erkekleri aldatmak istediğiniz erkek benim. hani sevgiliniz sizin üzerinizde tepinirken gözlerinizi kapattığınızda orada beliren siluet var ya... işte o da benim. ben hayallerdeki erkek değilim evet ama hayalleri gerçekleştiren erkeğim... sizi bir günlüğüne de olsa en çok sevebilecek olan erkek benim. kısa süren ama ömre bedel bir sevgi... işte o benim, biraz toz biraz duman.

şimdiiiiiiii, kim yarbay kemal ile öpüşmek ister? sevgiliniz varsa falan da fark etmez, evli de olabilirsiniz... ben yasak şeyleri severim. hadi ama... bir kere daha bu fırsat elinize geçer mi bilmiyorum. asker anılarımın arasına tatlı bir kaçamak olarak yazdırın adınızı. aşk bir bozuk para kadar ağzı bozuktu azizem... ben onun yoluna yetişemedim o kadar. bu beni kötü bir erkek yapmaz. gerçekten.
güncel Önemli Başlıklar