bugün

dobra dediyseniz benimdir efendim. zira sadece kemal kılıçdaroğlu bakınızıyla aldığım yüzlerce eksiden anladığım kadarıyla sözlüğün yüzde 95'i chp'li.. ona rağmen ben her yerde bu adamaların zihniyetinin ve seçmenin ırkçılığını, aptallığını, ergenliğini, güdümlülüğünü, koyunluğunu vurguladım.. yalnız bizdeki ineklerin, geri zekalıların chp'ye oy verip cem yılmaz'a gülen robotların ezberi bozulmaz, bozulamaz....
Eğer adamlığın mertliğin tanımı dobralıksa ben değilim. Kendini dobra diye nitelendiren edepsiz dangalaklardan da nefret ederim. Milletin gazına gelip diğerlerinin söyleyemediğini daha doğrusu söylemenin mantıklı olmadığı şeyleri söyleyen bi insan dobra diye keklenen bi enayidir.
kendi nickini göreceğini zanneden takdir bağımlısı, egosunu tatmin etmek zorunda hisseden yazarların mutlaka ziyaret ettiği önermedir.
(bkz: morganize isler)
(bkz: körler sağırlar)
ben değilim onu biliyorum, karşıt görüşte olmama rağmen en dobraları abdulhamid 2 ve jimmy tudeski'dir ama adam gibi yazmazlar o ayrı.
morganize isler'in dobralık ve adamlık öğrettiği birkaç yazar.
aydinogludur efem.
aslana sormuşlar ensen neden kalın diye, kendi işimi kendim yaparım demiş. işte ben de bekledim bekledim beni de yazarlar mı diye ama aslan haklı beyler. kendi işimi kendim yapmalıydım.
benim yerime işe gidip aldığı maaşı bana getiren yazardır.
henüz tanışmadığımdır. *
(bkz: legend ahmet)

favorimdir!
(bkz: yara bandini imzalatan adam)
(bkz: gomer celakil)dir. favorimdir. sözlüğün en iyi yazarıdır.
kaliteli yazarlardır.

ama unutmamaları gereken bir husus var:

burada adamı madam yaparlar başgaaan!
(bkz: burada adamı madam yaparlar başgaaan)
burada kapooo yu örnek gösterirsek hiçte yanlış yapmış olmayız.
zira neredeyse adama her gün türlü şakalar yapıyorum bir kerecik bile mesajla '' hişt ayıp ya ne yapıyorsun lan öyle hımbıl '' ya da ^^ arkadaş o şakayı bir daha yapma ^^ dediğini okumadım duymadım.
helal olsun vallahi. temiz yürekli olgun ve anlayışlı insanlara sözlüğün de ülkemizin de ihtiyacı var. umarım herkes bu arkadaşımız kardeşimiz abimiz veya ablamız gibi olur. şaka lan şaka tamam abimiz. kaslı he bu arada. döver kaçayım.*
Şüphesiz tarz'dır. Açık ve net.
En delikanlı yazardır.

(bkz: gina carano)
dobra(!) olmayan yazar yok gibi hatta.
herkes (bir çok insan. elbet ki istisnalar var ) birbirinin kutsalına, mukaddesatına, değer yargısına o biçim saldırmakta hiç bir sakınca görmüyor. ne utanmak var, ne empati var ne de edep tutmak, her yol mübah sanki. onun için ayrım yapması zor.
benimdir. beyaza beyaz siyaha siyah derim. nickimin sonu bile adamdır.
Benim aq.