bugün

dokuz eylül üniversitesi öğrencisi olma ve uuser kimliklerini aynı potada eritmiş yazar topluluğudur..

(bkz: insomniac)
(bkz: spiritualized)
bir ara shakesbeer vardı. ne oldu belli değil.
her sene bünyelerine 60 ytl hava parası geçirilen öğrenciler. hayır, hava parasını kayıt kabul gideri diye alıyorsunuz tamam da niye makbuzu ayrı, gibi bir sual de gelmiyor değil insanın aklına. derste hocam bu para nereye gidiyor diye sorduğunuzda ise tamamını tıp fakültesine ve kütüphaneye harcıyoruz derler. (bkz: gotunden sallamanın en guzel orneği)
bir zamanlar öğrencileri arasında şu anda ise mezunları arasında bulunduğum oluşum.
içinde bulunduğum topluluktur.
Ayrıca tınaztepede olanlar hergün "aşkımovski iyi dersler" giriş işkence yazısını gören ulu kişilerdir
(bkz: DEREK)
eskiden mensup oldugum grup. *
buca eğitim fakültesi'nin dekanıyla kesinlikle aynı zaman dilimi içinde yaşamayan öğrencilerdir. biz kasımı ortaladık, neredeyse vizeler başlayacak, kendileri hala temmuz ayında, cahit arf binası'nda inşaat mı istersiniz, cafetto denilen mekanın önünde moloz yığını mı? biz hiçbirini istemiyoruz, şayet soracaksanız.

düzeltme: molozları kaldırmışlar.
(bkz: rhnegatif)
buca dokuzçeşmeler kampüsündeki iktisadi ve idari bilimler fakültesi mensupları olanlar 20 kasımda başlayacak vize sınavlarına maruz kalacaklardır. başarılar dileriz.
şu an da vizesine çalıştığım okulum. sevetiz tabi o ayrı
bu kadar insan varken neden bir zirve yapilmiyor dedigim hede.
(bkz: biri banamı seslendi)
iibflilere sınavlarda başarılar diliyorum.
Sözlükte yazar olan dokuz eylül üniversitesi öğrencileridir. Zaten kimsenin anlamadığı, sadece deu luların yazdığı başlıklarda kendilerini göstermektedirler.
benimde içinde bulunduğum topluluk.
bir zamanlar içinde bulunduğum gruptu.
Her fakülte arasi en az yirmi kilometre olduğu ve ortak bir kampüse sahip olamadıklari için birbirleriyle iletişemeyen, bu yüzden sözlüktür, forumdur bir DEU'luyu görünce acaip sevinen öğrenci türü...
izmir'in değişik ilçelerine yayılmış olan benim de dahil olduğum sözlük yazarları topluluğu...
dahil olduğum ve bununla gurur duymadığım gruptur.Sosyal anlamda hiçbir şey katmadığı gibi eğitim sistemini öğrenmek de adamın yıllarını alır.*Tam öğrendim dedim sistemi ki bunu dediğimde sınıfta kalmıştım sistemi değiştirdiler.Dokuz eylül ü ilk kazandığımda ege üniversitesinde şenlikler oldu şebnem ferah,yüksek sadakat... falan geldi.Dokuz eylülde şenlikler olmuş buraya dikkat olmuş ve tıp fakültesinden tek bir adamın haberi yok helal olsun...
ben de yerleştirme sonuçları bugün açıklanan 2009 öss'de dokuz eylül tıp fakültesini kazanmışım. buradan duyurmuş oldum.
hala okuyan ya da mezun olmuş uludağ sözlük yazarlarıdır. en az 4 sene izmir'de yaşamış ya da yaşayacaklardır. zirve mi yapsak acaba? kordonda üniversitenin nereye gittiği konuşulur...
tâbi oldugum topluluktur.
eski mezun kadrosundan dahil olduğum oluşum. iibf'den.
tercih listeme zorla iliştirilmesine ve benim bütün kazanamam işşallaah demelerime rağmen, kazandığım, en başta hiç de sevmediğim, zaman geçtikçe bu böyle gitmez lan bi yerde sevmek lazım diyerek bağrıma bastığım topluluk. en azından tınazda değilim. *
güncel Önemli Başlıklar