bugün

bir çok kişinin içine yer aldığı gruptur. bu kişiler aynı zamanda hümanist olması da muhtmel kişilerdir. aralarında ateist yerine agnostikler de olabilir. şahsen;
(bkz: ben bir ateistim hepsi bu)
(bkz: sözlük ben ateistim)

yapman gereken sadece buydu şampiyon..
bazen ben hümanistim diyor, bazen rasyonalist oluyor..
darwinist ve komünist değil, sadece ateistim.
bu aralar moda olan söylem ki; onun da modası geçecektir. aykırı olsun da ne olursa olsun.
öngörüleri yüksek insanlardır. zira yüzyıllar sonra din diye bir şey olmayacağını bilip bu yola girmişlerdir. şahsen nerede bir ateist,darwinist görsem kendimi mutlu hissederim.
öbür dünyada götüleri sikilecek cayır cayır yanacak insan güruhudur. ağızlarından kaynamış katranlar dökülecektir o da yetmeyecek götlerine kızarmış çubuklar sokulacaktır o da yetmeyecektir tenasül organları kesilip kendilerine yedirelecektir.

oysa sevgi pıtırcığı, biricik kelebek kalpli, ilkyaz esintisi kıymetli ve inançlı yazarlarımıza ne olacaktır? varsa günahları kadar cezalarını çekip altından şarapların aktığı karının kızın çeşitli nebatın ve bircümle zevkin olduğu cennetin kapısını arayacaklardır.

ek: sen bunu ciddiye aldıysan senin de beynini sikeyim *
allah yerine doğa anaya tapan insan güruhu.
sözlüklerde sayıları artsada, dünya genelinde son 40 yıldır gerileme sürecine girdiler.

(bkz: sscb nin çöküşü)
(bkz: tarikatleşme)
(bkz: yaratılışçıların ortaya çıkması)
güncel Önemli Başlıklar