bugün

Her bayan yazar kişisinin okuması gereken tavsiyelerdir.

1- kadın olduğunuzun anlaşılmasına sebebiyet verecek başlıklara yazmayın. mesaj ışığınız sönmek bilmez.
2- erkeklerle ilgili çok keskin ve hakaretamiz eleştirileriniz de yine kadın olduğunuzun anlaşılmasına sebebiyet verecektir. sakınınız.
3- sözlükte kezbanlık müessesesi çok mühimdir. kezbansanız bu başlıklarda boşuna mücadele vermeyiniz. kendinizi açık etmeyiniz.
4- uludağ sözlük "kadınlar kulübü" değildir. "12 mart 2013 mango'daki über indirim" gibi başlıklar açacaksanız, alabileceğiniz muhtemel cevaplara da hazır olunuz.
5- ulubition diye bir mecra var*. neyse bilmeyin daha iyi.
6- maç günleri sözlük hilmi abi'nin kıraathaneye döner. o sıralarda sosyal aktivitelerinizi yerine getiriniz.
7- ilk günlerde size sevgiyle ve yardımseverlikle yaklaşacak erkeklere hemen kanmayınız. kanabilecek tipteyseniz mesaj ışığımı yakınız.
8- regl dönemlerinizde sözlükte eski sevgilinize çemkirmeyiniz.
9- bazı günlerde seksist başlıklar çoğalabilir. sakin olun ve görmezden gelin.
10- yalan dostum diye biri var. herkes kötülüyor. bir de salca var. herkes övüyor. böyle bir gelenek var. bozmayınız.
kadın olduğunuzu belli etmeyin. gerek yok.

kadınlı kızlı nick almış bayanlar ise, direkt ölebilirler. (bkz: ilk kez intihar edeceklere tavsiyeler)

(bkz: kız ismiyle nick alan yazarın amacı)
Zayıflayın.
evleneceginiz adam burda yazdiginizi bilmesin bosanma sebebi olur zira cok itici oluyorsunuz. *
regl dönemlerinizde başlık altına çemkirmeyin, bol bol çikolata yiyin.

içten pazarlığı bırakın her şeyi akışına bırakın.
sazan avlarına sazan gibi atlamayın.
ekşi sözlüğe gidin. kadınlar günü diye bütün kadın çaylakları yazar yapmışlardır. çaylak hesabınız varsa yazar olmuşsunuzdur.
nickten cinsiyet tahmini yapmayın. sonra erkek sanıp muhabbet etmek istediğiniz kişiyle hemcins çıkabilirsiniz.
lutfen kimseyi baymayın.
Ekşiden çalıntı entry kopyalayarak tavsiye ayağına yatanlara asla güvenmeyin.
kıytırık bir sebep için başkasından akıl alacak kadar küçülmeyin.
sözlükte bayan olmak ayıp değildir. sözlük erkeklerine bunu öğretin.
şişmanlar diyete başlasın. aşırı zayıflar da kilo almaya kassın.
kendiniz yazın , kendinize yazdırmayın.
aşksız kalmayın.. aşk hiç yakanızı bırakmasın..
götten nefes alın.
tripiniz bol olsun.
beni erkek sanıp özel mesajdan asılmayın... lütfen rica ediyorum, kendimi kötü hissediyorum. en azından tanıdık yazarlara sorun cinsiyetimi...

kendi cinsiyetimden tiksindirttiniz. kocayı sözlükte değil bu tarz kısmet bulan internet siteleri var oradan bulaiblirsiniz. bu arada sözlük erkekleri zaten gelir sizi bulur, yavşamayın.

tişikkirlir.
beni bulun

- garavel.
önemli olan zekadır tribine grip kendinizi zekiymiş gibi satmayın zaten sürekli ben çok zekiyim diyen kadın öyle değildir zannımca , memenizi açsalar da bakılıyor izafiyet teorisine kadar gelmeye gerek yok . Bırakın sizi karşı taraf övsün ben güzelim , ben çirkinim falan demeniz özgüvenli olduğunuzu değil şapşal olduğunuz izlenimini bırakıyor şahsımda .
bana yürüyün. *
beni kadın sanıp özel msj yolu ile; "niye küfür ediyorsun, sana yakışıyor mu" şeklinde iç bayıcı şeyler yazmayın lütfen. sikimiz var yazıyoz, hatta sikimizle yazıyoz. garışmayın.
(#18930202)
Cinsiyetinizle ön plana gelmemeye çalışın. Zira karşı taraf iyi şeyler düşünmüyor hakkınızda.
Beni insan sanip bana özel mesaj ile kasilmayin. Rica ediyorum, sonra kendimi birsey zanlediyorum.
güncel Önemli Başlıklar