bugün

at gözlüğünü vücuduyla bütünleştirmiş yazarlardır.
türlü türlü iftiralara maruz kalan yazarlar.
akpli yazarlar denildiğinde şimdiye kadar bir tek sabah, zaman, yenişafak ve star gazetesi yazarları var sanıyordum. çünkü akp, tabanı olmayan bir parti. yani cebini düşünen mhpli, anaplı, saadetli karışımı bir şey bunlar ve bu taban paranın geldiği yöne doğru domalmaya müsait bir taban. sözlükte söz konusu partinin politikalarını savunanları gördükçe irkilmiyor değilim.
kolay yönlenen, zayıf ve işlevini kendi yürütemeyen beyinlere ilk önce düşünmenin nasıl bir şey olduğunu öğretmemiz gerekir.. ''başkası düşünsün ben de ona uyarım akşam da magazin programı izlerim ohhh'' gibi korkunç ve tehlikeli düşüncelere sahip olanlara hor gözle bakmayın onlara kendi kendine düşünme yeteneği kazandırılamamıştır.. ne yazık ki ülkemizde böyle olanlar çoktur ve yapılacak tek şey önlerindeki siyah perdeyi kaldırmaktır.. düşünebilen ve kendi fikirleri doğrultusunda hareket eden bir ikinci toplum daha katılmış olur aramıza. hepimize hayırlı olsun...
Kezban versiyonları daha bir beter olan yazarlardır.
vurduruyordur.

zira başka türlü kimse kimsenin sikini, taşşağını bu kadar yalamaz. el insaf.
aşağıdaki türkü ithaf edilenlerdir.

http://www.youtube.com/watch?v=UqT3s2_CNJs
Buyrun benimdir .
buyurn bi sıkıntı mı vaar gardaş ddiyen yazardır.
merak ediyorum cuma günleri ayet sallıyorlar mı?
sözlükteki hdp'li terörist katiller varken sıranın kendilerine gelmesini gerektirecek bir sebep yoktur.

bunlarda değil bunların götünü böyle kaldıran hükümette suç amk.
Tipik gerizekalılıklarını sergilemektedirler. Başlık sözlükteki akpli yazarlar ertry ama hdpye oy veren chpliler var. Nereden biliyorsun verdiklerini gözünle mi gördün?
Evet evet ondanım dediğim başlık.
Hak yolundan gidiyoruz.. Şey yolundan değil.
Benim buyurun gelin bekliyorum.
tam benimdir yazacaktim başlığı yanlış okumusum.

(bkz: sözlükteki akpilli yazarlar)
Olamazmı? Farklı göruştekileri düşman bilmekten ne zaman vazgeçicez biz? Ben Ak partiliyim. Mhp'li benim kardeşimdir,chp'lide aynı şekilde. Fikri farklı olabilir olacakta. Dunyanın neresınde görulmuş herkesınçaynı fikirde olduğu? Ha pkk ve feto siyasi parti değil örguttur onlara olanzduşmanlığımız ayrı. Ama sözluğe girerken fikkim şuydu "ya abi ne guzel bi site yapmışlar herkes bişeylerle ilgjli yorum yapıyor fikir ediniyo" ama bi girdim ak partili ataturkçuyu çamurluyo, ataturkçu ülkücüyü, ülkücü ak partiliyi. Ya ne gerek var? Elinize yada elimize ne geçiyo? Bugun pkk iç savaş çıkarsa yanımda olmayacakmısınız kardeşim birbirinizi kollamayacak mısınız? akpli, chpliden önce turk olduğunuzu unuttunuzmu? git sev serıl ya neci olursan ol kardeşimsin de aynı soydan geldık aynı memleketteyız de bundan daha buyuk ne var?
https://youtu.be/x9Kqt1ZzXt0
Şu videoyu açıklasınlar bakalım.
(bkz: yall)

(bkz: desifreleyici)

(bkz: franc lucas)

(bkz: agca)

(bkz: tc iyesta sert)

(bkz: kimlerkimlerle)
Onların ben ta...
paralı klavyeşör olan yazarlardır. fransa ve ispanya lejyonundan ayrılıp, sanal mecralarda at koştururlar. yazdıklarını kişisel algılamaz kurumsal yaklaşırlar. öyle sözlükten hatun ayarlayayım, çay içelim gibi dertleri yoktur. garip yazarların hassas temalarını kaşır kriz çıkarırlar. cinsiyetleri konusunda çok bir fikir sahibi yoktur. lakin bazen 3. cinse yakın hareketler yaptıkları için kafalarda soru işaretleri bırakırlar. ılık filan diyemem zira ılıklar böyle bir yaftayı hak etmiyorlar. neyse işte. koştursunlar efendim.
görsel
(bkz: sözlükteki aptallar) denilebilecek kitle.
neden sözlükte takıldıklarını anlamadığım yazarlardır, halbuki girseler bir akp il örgütüne işleri hazır.