bugün

çoğunluğu kafayı atatürk'e ve kemalizm'e takmış, "ağasının fedaisi" karakterli yazarlardır. fikri derinliği olmayan, tartışamayan, tartışmaya çalışırken ortaya bir fikir koyamayan sadece ağalarının onlara ezberlettiklerini tekrarlayan yazarlardır. yarım ekmek döner+ayran ile tatmin edilerek toplanan miting güruhu olmaktan öteye gidememişlerdir. fikirlerinin derinliği ancak bir "kömür torbası" boyundadır. gelen ağam, giden paşam diyen ve bir gün akp iktidardan düşünce yeni gelene methiyeler düzmekten geri kalmayacak olan yazarlardır.
sözlükteki yobaz kitledir.

sözlük içi görevleri:

- korkak bir fahişe gibi ulu önderimize dil uzatmak,

- akepe propagandası yapmak.

ne hayatta ne de sözlük içinde başka hiçbir işe yaramazlar.
Ulu öndere dil uzatan zaten %90'ı troll kesimi olan küçük beyinli imam hatip mezunu yada okuyanların tamamıdır.
sözlükteki bilgisiz cahil yobaz kesimdir.
(bkz: adam şakir beyler)*
RESMi OLARAK BiR BAĞIM YOK AMA DESTEKCiSiYiM. SÖYLEMEKTEN DE ZERRE KADAR ÇEKiNMiYORUM.
sözlükteki zeki ve bilge kesimdir.
(bkz: dinleyin ulan develer)
(bkz: herkes kemalist olmak zorunda)
(bkz: allah akıl fikir versin)
kısa ve öz tanımı nihat doğan la aynı fikirdedirler.
Önlerine çıkan ve her daim saldırıya hazır köpeklere rağmen yılmayan elinde değnek bile olmadan korkusuzca yürüyen kesimdir.

Hepsi (bkz: şakirt) sanılır. Cemaatle hiç alakam yok (operatörüm ben olum).
Hepsi göt kılı sanılır. (bkz: genellemede çağ atlamak).
Tek sloganlar hüloogg sanılır. (bkz: durmak yok yola devam).
Yapılan işe saygı duyar, takdir eder. (bkz: marmaray).
Bu vatanın evladından alınan vergilerle edinilen kamu mallarına zarar vermez. (bkz: gezizekalılar).
(bkz: fazlanormalanormal) (bkz: taytsz kral) (bkz: oytunkaran) (bkz: tilki) benim aklıma gelenler şimdilik bu kadar. Ha bu da belki (bkz: Rabia olmak isteyen pelinsu)
(bkz: fzldgl) . dahil olduğum kesimdir.
Abi hala akpli insan var mı ya?
Ben değilim arklar.