bugün

sözlükte ki ağır siklet arkadaşlardır. allah onlara sıhhat versindir.
Tavsiyelerini (bkz: 65kilonun üzerine bir türlü çıkamayan yazarlar)'dan sakınmaması gereken yazarlar.
önlerden hemen yer kapalım.

(bkz: kolormatik amca)
(bkz: vejeteryan pirana)
çok kilolu olduğu için artık et yemiyor. sadece salata yemeye özen gösteriyor.
zaten o yüzden vejeteryan pirana.
190 cm üzeri ve sporcu değillerse allah zayıflatsın yazarlardır.
benim gibi ayı gibi yiyip de hala kilo alamayan insanlara özel ders vermesi gereken yazarlardır. başarılarının sırlarını herkesle paylaşsınlardır.
bunlar kilolarını yer çekimi ivmesine bölüp ham kütleleriyle mesut olurlar.
116 kilo ile basa guresirim.
ben.

daha dün tartılmaya niyetlendim, tartı dile geldi ve: abi, kantara git seni çekemem sabah sabah dedi.
eger kitle boy indeksleri 35 ustu ve yandas hastakliklari varsa gastrik bypass operasyonuyla, eger kitle boy indeksleri 40 ustu (morbid obez) ve yandas hastaliklari yoksa tup mide operasyonuyla 1,5 sene icerisinde fazla kilolarindan kalici olarak kurtulabilirler.

obezite kaderiniz değildir.
yasasin obezite cerrahisi * .
sahsimin dahil oldugu gruptur...

100 kilonun ustunde olmak illa sisman olmak anlamina gelmez. Obezite kimsenin kaderi degildir, ve bu isin tek bir cozumu vardir! Spor spor spor ve spor... Bundan 2 sene once 120 kiloluk bir ayiydim, detaylar (#19300937) ancak hayat degistiren tecrublerle spor yapmay basladim. Duzenli spor iler hayatim tamamen degisti. Su anda 106 kiloluk bir ayiyim, boyum 185cm, bedenim medium, bel cevrem 36. Gomlek bulmamak gibi bir problemim var, medium gomlekler kollardan sigmiyor, gogusten kapanmiyor, large gomlekler bel cevresinde cok genis geliyor...

Onume gelene acimam koyarim, gorenler benim 80 kilo falan oldugumu zannediyor. Her neyse, kile hic bir sey ifade etmez, onemli olan beden kitle endeksidir...
107 kiloyla listeye dahil olduğum yazarlardır. hayatımız ağır siklet.
122 kilo ile yerimi aldım.
128 kilo. ağır siklet boksör. 194 boy. (bkz: bilekberisahibi)
154 kilo ile katılamadığım guruptur.

katılacak olsam 154 ile katılmak isterdim amk, madem 154 ile katılamıyorum, o zaman ne diye katılayım. *
lisedeyken aralarında 1 gün kaldığım sonra hızla uzaklaştığım yazarlardır. 160cm boyla 103 kiloya ulaşınca insan... neyse ki spor herşeyi çözüyor.
75 kilo ile selam çaktığım ağır sıklet yazarlar birliğidir.
72 kiloda bir insan olarak en kısa zamanda spor salonuna yazılmalarını tavsiye ettiğim yazarlardır. hem güzel de ortam var oralarda ona göre.*
başak purut gibilerse sevilir onlar tonton diye.