bugün

yaptıkları eylemin sonuçlarının farkına vardıklarında şok olacak hanım arkadaşlardır.

cinsiyetinizin dişi olduğunu ortaya koyan bir entry de erkeğin herhangi bir isimle cinsel organından bahsettiğinizde bir kısım hemcinsimde beyin otomatik olarak;
'çükten bahseden kız' etiketini yapıştırır. bu sizi anında yatağa atma güdüsünü devreye sokar ve başlarız size yamanmaya. kadın-erkek-çük bağıntısı ağlarını örmeye başlamıştır. binlercemizden biri, tıpkı spermlerde olduğu gibi dış kabuğu yarıp sizin içinize(manevi anlamda) girer (fiziken de olabilir tabii) ve belki amacına ulaşır.
siz ise biricik aşkınızın ve her şeyin 'çük' yazmakla başladığını asla bilmezsiniz...

evet kimi zaman çüktür yuvaları kuran, nesiller yeşerten. kimi zamansa hayalleri yıkan, kanlara sebep olan...* *
cücüh olarah nitelendirilmesi gereken kızlardır.
bir çok genellemeyle irdelenebilir kızlardır. kimisi için "yollu", kimisi için "marjinal"dirler, ama gel gör ki, sadece çük demiş kızlardırlar. ha şimdi bi' kız gelse bana çük dese, ben de o'na am derim. allah belamı versin ne pisleştim birden.
Normalde hanım hanımcık sessiz kızlardır. Gel görki burada kimsenin tanımamasının verdiği özgüvenle bol keseden atıyordur.
sessiz kalan kızlardır. zira hiçbiri ne çük demiş ne de çük görmüştür. çünkü onlar masum birer hanımkızdır. bilmezler öyle şeyleri.
ağzını doldura doldura "daşşşaak" ya da "yarraaak" diyen kütüklerin aksine kibar olan kızlarımızdır.