bugün

kabul edin bunu sevgili yazar kardeslerim. cuma gunu hemde bu saat de hala sozluk de yaziyor isek cirkiniz. aynaya bakip bunu kontrol etmene gerek yok birak o elindekini. kadirma kendini hepimiz cirkiniz iste. ama su ben cirkin degilim ki cirpinislariniza bayiliyorum. ee ozaman bu saat de hemde hafta sonu sözlük de ne isin var?

cevap yok dimi sizi gidi asosyal cirkinler.
Çirkin ve asosyaliz. Evet.
yazarın cuma günü evde de takılınabileceğini, belki yanımda sergio ramos olduğunu evde de çok güzel eğlenilebileceğini, hasta olabileceğimizi, yorgun olabileceğimizi, kimilerimizin ders çalışması gerektiğini, ayrıca güzellik yarışmalarında buram buram her dakika sürtenlerin güzel seçilmediğini unutarak zırvaladığı zırvak.

(bkz: herşey ol salak olma)
(bkz: bir guzellik ölcü olarak hafta sonu disari cikmak) o zaman mobil girerek evde degilmisiz gibi guzel taklidi yapabiliriz dedigim durum. Sacma.
(bkz: beni buldular siz kaçın)

ne alaka efendim.
sözlükte yazar olmakla, tipin ne alakası var.
sanki burası esra erol da evlen benimle paravanı.
hüsnü kuruntun.
Dışarda insanların ilgisinden bunalan ben için yanlış olan önerme. yolda yürürken fotoğraf çekinmek isteyenler mi dersin çantamı taşımak için sıraya girenler mi dersin ben de son çare burada takılıyorum.

Neyse ben gideyim de haftalardır mesaj bile gelmeyen telefonumu bir şarja takayım.
(bkz: okuyorum ben)
çirkiniz. kafa rahat panpa. görükle sokakları karı kız kaynıyor, napsam içmeyemi gitsem.
çirkin değilim lan bütün arkadaşlarım memleketlerine gitti yanlızım.
* görsel
asosyal olabiliriz ama çirkin asla! *
cumaya haftasonu diyen kişi beyannatıdır.
amk yok öyle birşey.

biscolata erkekleri bok yemiş yanımda.
http://d1210.hizliresim.com/12/3/dmg5f.gif
çirkinliği yüzünden kafayı sıyırmış yazar. kıyamam.
(bkz: ne kızlar var bi görse)