bugün

haklı olanların haklarını savunamadığın dan mütevellit yukselen tansıyondur. tadı kalmadı söylemek istemezdım ama kusura bakmayın sayın yazarlar buranında tadı kalmadı. artık sözlüğü actığımızda şöyle bi içimiz ferahlamıyor.
Yol geçen hanı gibi olur olmadık kişileri yazar yaparsalar olacağı bu.
vatan sevdalıları ile hainlerinin arasında çıkan tartışmadır. klavyeyi ellerinden bıraksalarda icraata geçseler zira sonları 3 köpek boku gibi depersiz ve leş olacaktır
sözluğun tansıyounun cıkması durumu. her telden adamı korsan içeri olacağı bu kardeşim . artık edebıyatcı şiir yazan deneme yazan şöyle bı hoşluk veren adam kalmadı. e kımın sucu bu mod ların tabı tavuk gıbı bık bık bık durun. sonra sokun siyasetcı ipneleri içeri bide yazar yapın bunları olacağı bu yanı . yahu bizde istemezdik ama ne yapalım yanı reklamdan az para kazanacak sonra zall.
Yalandır. Tansiyon falan yükselmedi lan gayet çekirdek çitleyerek giriyorum sözlüğe şu an; en ufak bi stres, heyecan yok içimde inanır mısın?
tuzlu ayran içmesi gereken yazarlar.
üç olmasıdır.

edit: hadi en fazla dört olsundur.
zall bize tansiyon hapı al.

ülkede yüksek ki tansiyon, sözlük ayna sadece.
Horoz dövüşü gibi anasını satayım sözlük gibi sözlük vallahi bir sigara yakıp heyecanla takip ediyorum.
Bazen olandır. Yazarlar arasında aniden tartışmalar başlar.

görsel
Pancar suyu içmek iyi gelecektir.
Toprak ye ayni tatta pancarla.