bugün

kucagınızda, memenizde kedinizi, köpeğinizi, yeni sürdügünüz ojeleri, saçınızı götünüzü hatta amınızı paylaşın dediğim yöntemler.
SERi ARTI VERMEK.
HER BOKA SERi ARTI VERMEK AMA. SONRA MEYVELERiNi TOPLAMA ZAMANI GELECEKTiR.

EĞER iYi BiR KIZ TAKLiDi DE YAPABiLiRSENiZ, TEK CÜMLELiK ENTRYLERiNiZ, HER GÜN iSTATiSTiKLERDE YER BiLE ALABiLiR.
Gereksiz yollardir. Saglam yazin babako. Trolluyorsaniz da dokturuyorsaniz saglam yazin. Yaptiginiz seyi, iyi yapin. Sonra zaten gerisi gelir. Takipci kazanirsiniz, ovulursunuz, kiz erkek dusurursunuz, nick alti alirsiniz artik isteginize göre değişir.

Hee yazacak donaniminiz, anlatacak hikayeniz yoksa lutfen toz kaldirmayin Sözlükte, kafa sikmeyin. Cetelerinizle ve vicik vicikliginizla kafa açmayın. Sizleri seviyorum.
Milletin derdine bak vay anasını nelere takılınıyor burada yav.
Güzel entrysini gördüğüm her yazarı takip et onlarda sana dönecektir.
ben sözlükte hiç kimseyi takip etmiyorum, sökmez bana o numaralar.
1 takipçim var, mutluyum.

Boş işler için kendinizi yırtmayın, kendiniz gibi olun, usulüne uygun takılın, bilgilenin, bilgilendirin, boş işler için rol yapmayın..
bütün entrylerin altına "takibe takip" yazmaktır.
bu arada beni takip edeni anında 3 hesapla takip ediyorum.
Hiç umrumda değil, takip cemaatçiliğine karşıyım, isteyen takip eder isteyen etmez, ama etsinler diye uğraşmam asla.
1. Kız olmak
2. Herkese salça olup kankacılık müessesesini ilerletmek.
yazmak.

kimse kimseye gel beni takip et demiyor. yazdıkça artan bir şey bu. kadın olmanın, fotoğraf atmanın çok fazla etkisi olduğunu sanmıyorum. ha evet enteresan olmak, özgün olmak belki bir fayda sağlar ama cinsiyetin çok etkisi olduğunu sanmıyorum. öyle olsaydı burda çok takipçili erkek yazarlar olmazdı.
Kadın olmak her ne kadar itiraz edilirse edilsin bir kere hiç yoktan + 50 takipçi demek. Sonrası yazma kabiliyeti işte.
takip etmenin çokda önemli olduğunu düşünürsek rahat olun.
sözlüğün genel algısına paralel yazmak. toplumsal normlara uyumlu olmak. siyasi veya din karşıtı yazılar girmek yerine bu konulara hiç bulaşmayıp daha çok ilişki, edebiyat tarzında entry girmek.
ayrıca anın fotosu mu artık her neyse orada, itirafta, falan filan buralarda işe dolanmak. çok esnek olmak muhalefet etmemek.
kankacılık, nickaltı yalama ve sıvalama da bunda etkili olabilir. ve en önemlisi takipçi donuzlamamak. sayıyı çok düşürüyor.
Amuda kalk resmini at ve sesli entry paylaş. Net.
güncel Önemli Başlıklar