bugün

1 ayı doldurmadan moderasyonun gelişmelerden duyurduğu haberlerdir.noluyoruz lan! lanetlendikmi yoksa ''kul kaderini yaşar'' tümcesine sözlüktenmi tanıklık etmekteyiz. görünen çok basit aslında, hepimiz tek bir hikayeden ibaretiz;
bir varmış, bir yokmuş...
takdir-i ilahidir.
dünyada hergün birilerinin öldüğünü kabullenmek gibi birşeydir.
birgün imam hepimizin götüne tıkacak o pamuğu.
çok fazla üzücüdür. bize dünyada ölümden başkası yalan sözünü hatırlatır.
(bkz: kara büyü)
üzücü olaydır.
üstüne direk korku filmi çekilesi durumdur.
hatta sözlük yazarları olarak gözlerimizi patlattık, korkarak sıramızı bekliyoruz.

işin şakası bi yana cidden üzücü bir durum.
insan gelişmeler kısmına bakmaya korkar oldu.
mübarek taziye defterine döndü.
Allah (c.c) genç veya yaşlı fark etmekszin, herkesin zamanında öleceğini bildirmiştir.Genç yaşta ölümler acı olduğundan, insanın üzülmemesi elde değildir.
(bkz: SÖZLÜK ÖLDÜRÜYOR)
(bkz: dabbe)
(bkz: her ölüm erken ölümdür)
son halka; kukembles dır... allah rahmet eylesın..
ölümün soğuk nefesini hergün tekrar tekrar ensede hissetmeye sebep olan olaydır. öyleki ölenlerin yaşları genelde 20lerdedir.

sondan bir önceki not: zamanım gelmiş benimde sanırım. hakkınızı helal edin.*
son not: bunca zamandır çektiğim sıkıntıların haddi hesabı kalmadı. birde sürekli ölüm olması beni boşluğun içine bıraktı desem yeridir herhalde. yaşamam çevremdekilere zarar gibi geliyor artık. sevdiklerimi sürekli üzmektense bir defalığa mahsus üzülmelerini sanırım kabullenme vakti artık. neyse hoşçakalın.
(bkz: her uuser bir gün ölümü tadacaktır)
(bkz: mekanımız cennet olur inşallah)
sözlüğe üye kullanıcıların vadesinin dolmasıyla alakalıdır.

ama "kim o aranızdaki cenabet lan" diyenler de yok değildir. sözlük yazarları için bir hamam zirvesi gerekmektedir. şartlar olgunlaşmış hatta çürümeye yüz tuttmuştur.
ölüm ölüm dediğin nedirki sözlük, ben senin için eksilenmeyi göze aldım.
güncel Önemli Başlıklar