bugün

ne kadar trajikomik bir durum gerçekleşirdi. kim bilir kaç yazar kaybederdik. çünkü yazarların epey fazla kısmı, sözlüğü sadece siyasi çığlıklarını ve kendilerince mantıklı olan yönetim projelerini paylaşmak için kullanıyorlar. evet yönetim, idare, ülke tabiki fevkalade muhim durumlar. ancak arada bir, taşlamayı, atışmayı, siyasi konulara(kişilere) her ne olursa olsun düşüncelere dair küfürleri bir kenara bırakıp... biraz biraz olsun eğlenmek, bir gün olsun sinirden gerilmemiş ve gülen yüzler ile sözlükten ayrılmak da zevkli olurdu.
ama yine yine tekrar ediyorum. siyaset konusunda engin bilgilere sahip ancak bir gruba girince iki kelimeyi bir araya getiremeyen ve espiri yapmak gülmek, güldürmek konusunda hiç bir fikri olmayan pek fazla yazarı kaybederdik.
hepinizi seviyorum.
esasında yasak olmasına rağmen yoğun olarak yapılması eylemidir. moderasyondan isteğim bu saçmalığa bir son verilsin. burası siyaset meydanı değil. insanlar buraya bilgi paylaşmaya geliyor, parti propogandası edinmeye değil.
evet bence de;
siyaset yasaklanmalı,
cinsel içerik yasaklanmalı,
küfürlü içerik yasaklanmalı,
saçma içerik yasaklanmalı.

peki ne kaldı geriye?
burası bilgi paylaşılan bir platform mu sanıyorsunuz? o bir ütopya. burası, üstte yasaklanması gerekenlerin olduğu bir yer, bilgi yok denecek kadar nadir.

ayrıca, bu sözlüğün düzelmesini istiyorsanız, ilk önce yönetimini değiştirmelisiniz.
sansür'ün kralı olur, sözlükçülerin istiklal'de geri geri yürümesine neden olurdu. yasaklanması gerekenler troller'dir.