bugün

sözlükte sevişilecek kız olmamasından dert yanan yazar beyanatıdır.
evet sözlük ahalisi uzun süredir sözlükte kızlarla yazışıyorum ama ciddi anlamda sevişme isteye uyandıracak bir kızla karşılaşmadım nasıl bir yere düştüm lan diye kaç gündür düşünüyorum 1,60 boyunda 80 kilo kızmı olur yada 1.80 boyunda 45 kilo kızmı olur ulan siz insan bile değilsiniz azcık normalinizemi bile razıydım hani güzelliğinize o kadar bakmıyorum nihayetinde suratı kapacak çeşitli yöntemler var. ama arkadaşım nasıl mahlukatlarsınız siz ya..

ekleme: sanki genel kültürünüzü geliştirmek için burdasınız amk bide bana laf ediyonuz sikikler sizi.
sözlükte sevişilecek kız arayan sonucunda da hüsrana uğrayan yazarın duruma tepkisidir.

o horozu sikerler kardeş.
Kendini Kıvanç Tatlıtuğ sanan fakat tip olarak ismail Yk ' dan öteye gidemeyecek olan yazarın yakınmasıdir.
bir liselinin isyanı. kıyamam.
sözlüğün genelev olmadığının belirtisidir.
samanlıkta iğne bulmak zordur evlat.
sözlüğü kerhane sanan zihniyetin isyanı. bunların bir değişik türüde hak, özgürlük, demokrasi filan derler ama olayların neticesi aynıdır.
kız yok diyerekten başlık açmak yerine, ben kız bulamıyorum diye başlık açması daha mantıklı olacak yazar beyanatı. en azından diğer başlık altında yardım edecek birileri çıkabilir.
(bkz: derdini söylemeyen derman bulamaz)
sözlüğü kız düşürme platformu olarak kullanmayı amaçlayan hemcinslerimin uzun arayışlar sonunda vardıkları sonuçtur. sen çok yanlış gelmişsin abisi.
olması gerekendir. kerhane geride kaldı koçum ilk kavşaktan geri dön.
Sözlüğün Genel ev ile karıştırıldığının açık bir göstergesi. Napıyonuz lan?
maalesef acı bir gercektir.. fakbadi muessesesinden haberiniz yok mu ya..
Can yakan gerçektir. Şöyle bakire türbanlı akpli bir kız yok mu bakire vakite sevişek.
sanki erkek çok var da. hem maço hem de kültürlü erkek dolu zaten sözlük...
sözlükteki erkeklerle gay ilişki yaşayan bir yazarın gay olduğunu itiraf etmeden önce son bahanesidir.
(bkz: Sözlüğe kız atmak)
Önemli olan güzel sevişebilen birini bulmak.
adamına göre muamele yaptıklarındandır. ben gördüm.
sözlükte kız varda, ne o kadar güzeller, ne de senle sevişecek kadar salaklar dedirten durum.
(bkz: hissi kablel vuku)
Hepsiyle seviştim arkadaş Yeni üye falan yokmu amk ya?
an itibariyle sözlüğü terketmeme neden olan bilgi. edit: hoşçakalın.
Bunun için daha uygun yerler var. Tanışma siteleri vs. Direkt sonuç odaklı kendinizi burda harap ve bitap etmenize gerek kalmaz.