bugün

sözlük kızların en çok depresyona girme sebebi. "yok yani şimdi çok kalitesiz ortamlara da girmek istemiyoruz, şurda; hafif entelektüel, okumuş, biraz da yakışıklı, gizliliğe önem veren, sevişmeyi bilen erkekler var ama hiç biri denk gelmiyor"

kesinlikle sonuna kadar haklılar bu yüzden sözlük erkekleri en azından bu çabayı görmelidirler. tabi ki kızlar da biraz daha fazlasını yapmalıdırlar. üç günlük dünya..
(bkz: uludağ sözlük striptizci erkekler kulübü)
arayın gönderir bi dene kızlar.
(bkz: sözlükte ki erkeklerle sevişme zirvesi)
(bkz: arayan bulur)
hatun kişisi uganda veya somalide yaşamıyorsa mümkün olmayacak durumdur.
kör olduğu halde sözlüğü açabilen ve sonra körlüğe geri atılım yapan sendrom.
başka bi ortamda ikili görüşelim bu konuyu. *
normaldir çünkü burası sevişecek erkek bulma pazarı değildir. ayrıca sözlüğün ismine dikkat; uludağ sözlük. yani? ismi; mama sözlük,pezevenk sözlük vb.. olmayan sözlük.
imkansızdır. kesinlikle bulunabilir hatta iskadinav ülkelerinde nüfusun artması için sözlükten yazarlarımızı gönderebiliriz.
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: aramayı bilmemek)
belki sözlük olduğu içindir.
not:eksi veren arkadaş özelden ulaşsın bana zoruna giden nedir,kendini brad pitt olarak mı görüyor acaba amele.
(bkz: şunu bir kere vurduralım)
bir güzel kız istedikten sonra herşeyi başarabilir.
bir erkek olarak burda bekliyor ve taahhüt ediyorum.
(bkz: vallahi de yok)
(bkz: pm me)
(bkz: xo xo)
(bkz: tövbe estafurullah)
(bkz: pm me)
(bkz: sözlüğün çivisi çıktı)
(bkz: ibne miyim lan ben) * *
(bkz: senli benli başlık açmak)
yazarlarımızın dini btüün insanlar olduğunun göstergesidir.
sözlük; jigolo veya erkek kaşar bulma yeri olmamakla birlikte, arayışta olan arkadaşları google adlı ünlü arama motorunu tavsiye ederiz, orada bir motor kendilerine bulacaklardır. o da olmadıysa, yazarımız size yardımcı olacaktır.
(bkz: julian whiteman)
böyle uzun kıvırcık saçlı , kızlardan çok tekme yedim ühühühü ruhlu ama çakal pileyboy görüümlü bi erkek arıyorum.. böyle onu florans naytingeyl gibi iyileştiriyim , yaralarını sarayım yemekler yapayım arkadaşlara "ohyş kızım o çok piçti ama ben onu değiştirdim " diyeyim.. en büyük fantaazim bu..
bi tane bulamadım şöyle yaralı bi ceylan yahu..
olmaz olsun böyle sözlük..

büdüt : bu her daim anasını araba ezmiş gibi bakan yavru ceylanın göbek yağı göğüs kılı olmamalı.. götü ikiye kesilmiş kavun boyutlarında ve bembeyaz olmalı omuzları geniş bıyıkları kaytan olmalı.. belirteyim de teşbihte hata olmasın..
bunu yazan bir kızsa demekki tam aramamış.
(bkz: sözlükte sevişecek erkek bulamamak)
bunu yazan bir erkekse demekki çok aramış.
(bkz: döncem ben size)
"arayan mevlasini da bulur belasini da" * *