bugün

sözlük yazarlarının bile ara sıra doğru tespitler yapabildiğini gösteren durum.
çünki sen bir sapıksın.
Üzücü bir durumdur. Kalbi derinden yaralar.

Bana sapık diyenler, hiç düşünmezler mi bu yiğit adamın da bir kalbi vardır. Belki de bir kuş kadar hassastır.

Şimdi ben ağlamayım da, tengirler mi ağlasın!
Sonuna eyüp sultanda tövbe ettim 7 ayri hamamda yikandim bu sene hacca gidecegimde yazsaydin.
muhakkak sevişmişsinizdir.

zaten hepiniz gece gündüz sevişen, bir bakışıyla kızları sıraya dizen seks masterlarsınız.

her kızın mesaj kutusunu ısrarla tırmalamanız da muhtemelen abazalıktan değil bir çeşit hobi.

sorsan 40 yaşında adamdır. kendini düşürdüğü durumlara bak amk.

utanmıyorsunuz da.
Bir yazar için üzücü bir durumdur.

https://m.uludagsozluk.com/e/41060364/

Şu listede adımı görmek beni derinden yaraladı. Şimdi bu yazarın veya bunun gibi düşünenlerin, sapık nedir veya kimdir, pek kavrama yeteneği olduklarını düşünmüyorum.

Özel mesajlar, tamamen tarafları alakadar eder. Bu sözlükte özelden, özel şeyler konuşmayan var mıdır? Yoktur tabiki de.

Bunun dışında hoşunuza giden bir yazara sevişme teklifi etmek, seksi sevmek ne ara sapıklık oldu anlamış değilim.

Sapık, zararlı insandır. Ben kimseye zarar vermedim. Veremem. Böyle bir yaratılışım yok. Seks dediğin şey karşılıklı olur.

Bu sözlük sayesinde, görüşüp buluşup seviştiğim kızlar olmadı değil. Hiçbirisine zerre kadar zararım olmadı. Olamaz. Rahatsız dahi etmedim. Onun dışında telefondan konuştuklarım da var. Hiçbirini rahatsız etmem. Buna hepsi şahittir.

Aydinoglu son zamanlarda troll entryleri de 100 de 100 bırakmıştır. Bunu az çok takip eden bilir.

Özel mesajlar ise sadece 2 tarafı alakadar eder. Asla kimseyi taciz etmem. Saygılarımla. Aydinoglu.