bugün

Sözlükte hangi amaçla saatlerce sürttüğü belirsiz erkektir. Sadakati, dürüstlüğü her şeyi sorgulanmalı bu erkeğin.

Gerçekten insanın aklı almıyor. Ben şahsen sözlüğü bilgi almak ve vermek için kullandığım kadar, erkek veya kız düşürmek için de kullanıyorum.

Geçenlerde birisi yazdı. Sohbeti falan güzel, fotoğrafını da attı gayet üst sınıfsal bir beyfendiyle karşı karşıya olduğumu hemen anladım. Neyse, her şey gayet güzelken demesin mi “ben senden yıllardır kimseden hoşlanmadığım kadar hoşlanıyorum ama bir sorunumuz var ben evliyim” karısında biseksüellik belirtileri olup olmadığını sordum hemen, belki onu da sohbetimize dahil edebiliriz diye düşündüm ama maalesef heteroymuş.

Tabii ki kadını bu şekilde aldatmasına asla izin veremezdim, son derece aşağılık bir olay. “Hemen boşayacağım n’olur beni bırakma” diye ağlıyordu engeli bastığımda.

Şimdi kimse bana gelip de “sözlük’teki evli erkeğin amacı çok masum” falan demesin. Hepinizi ifşalamak lazım.

Aynen öyle.
tam bir yavşaktır. böylelerini sallandırmak lazım.
bunu yazanda erkelerle özelde fingirdeşen hatun kişi.. adama sorarlar erkeklerle oynaşan karı ne kadar namusludur derler. . gerçekten çok yazık..
görsel
(img:#2223716)
nikahının düştüğünü düşündüğüm erkektir. etik değildir.
(bkz: Sosyal medya yargıcı)
Orucu sözlüğe tutturuyor da olabilir. Kadınlara yürüyerek tabii.

Amman dikkat.
Böyle düşmez angel.evliler sana asılmaz. Belki erektor emmi olabilir.
evli değilim bebeyim bana gelsene.
Çok acıyorum ben bunlara yazık.
Yillarca surten evli erkegin has torunudur.
sözlüğe her giren, bütün risklerin farkında olarak giriyordur, endişeye mahal yoktur.
gir artık be adam alev alacak şimdi sürtünmekten diye sözlüğü çıldırtır.
anlat ablacım anlat iftardan sonra serin geliyor dememe neden olan durum. millet kafasında bişeyler kurup kurup gelip sözlüğe yazıyor amk. sorsan bilgi almak ve bilgi vermek amaçlı kullanıyordur. ortamlarda öyle dersin kim bilecek...
insanın istemediği ot burnunda biter misali Maalesef bana musallat olmuştur. Evli olduğunu öğrenir öğrenmez şutladım ama Şöyle aşık oldum böyle vuruldum mesajları atıyor. Her yerden de engeli bastım ama gitmiş başka numara almış oradan mesaj atıyor.

Sözlük sen ne menem bir yersin ya…

Nasıl kurtulucam bu sümük gibi yapışan namus yoksunu evli erkekten? Bilen turunculasın, acil.

Teşekkürler.
eşiyle ilgilenmek yerine karı-koca farketmeksizin gelip burada boş yere zamanını harcayanların kafasını zımparalamak lazım.
Öncelikle "keçinin sevmediği ot" o...
ikincisi ifşa et gitsin. Evli olduğunu öğrenene kadar bir muhabbet oluşmuş anlaşılan. Adam aşık olmuş nitekim. ismini öğrenemedin mi o saate kadar.
Burada adamın evli olmasından ziyade taciz etmesi rahatsız edici.
(bkz: sürtüktür)
Maalesef ifşa etmem söz konusu değil.

Yazıklar olsun böyle namus yoksunlarına… kendimi Geçtim, eşi için üzülüyorum. Yoksa ben şutumu çeker, giderim ama o kadıncağızın bu adamın gerçek yüzünden haberi Bile yok…

(bkz: Sözlükteki evli erkekler uçurulsun kampanyası)
ben bekarım sürtebiliyorum değil mi?
Bugün evli erkeklere laf eden, sözlükten silinsin diyen üst akıl yarın evli kadınlara laf edip sözlükten silinsin diyebilir. O yüzden söyleyebileceğim şey kimseyi ilgilendirmeyen erkektir. Sözlükler kız veya erkek düşürmek için de kullanılabilir. Ahlak bekçisi değiliz. Bu nasıl ki bizi ilgilendirmiyorsa sözlükte sürten evli erkekler veya kadınlar da kimseyi ilgilendirmiyor. iletişimi kesersiniz bekar erkek veya kadınlarla fingirdemeye devam edersiniz olur biter.
Sözlüğün iq ortalamasının düşük olduğunu biliyorum da yazılanı da okumaktan bu denli aciz olamazsın be…

Adam çekici gelse evli olduğunu öğrenince kıçına tekmeyi vurmak yerine, aşık olmam falan lazım.

Anında şutladım, anında. Aynen öyle.
Hadi hadi ne istedin de vermedi açıkla Türk kamuoyu öğrensin gerçek yüzünü angelofatack.
La noli burda?

Sanırım birileri yine bir şeyler denemiş. Birileri de denenmiş.

Gençler siz niye böyle aranızda kalması gereken meseleler için gündem yaratıp hepimizi içine çekiyorsunuz lan?

Sakin olun bakalım.

Evvele deyin Bi hele.. Saatlerce sürtmesine mi yoksa evli olmasına mı takıldınız?

Evliyse Kaç saat sürtmek serbest?

Bekar istediği kadar sürtebiliyor mu?

Sürtmekten kasıt ne?

Bunları istiyorum. Hemen.. Hemen hemen hemen..
yuva yıkan kadının hikayeleri.
güncel Önemli Başlıklar