bugün

(bkz: skol)
(bkz: arçelik)
(bkz: bmw)
(bkz: mercedes)
(bkz: toshiba)
gider böyle
bir kaç gündür üzerime gelinen suçlama. reklam yapıyormuşum güya. nickim sol frame de gözükünce orgazm oluyormuşum. monica belluci ye dil atıyor gibi hissediyormuşum. he hee hissediyorum ben. pek datlı pek güzel oluyor.

(bkz: dehassiktir)
(bkz: recep tayyip erdogan ile mutlu yarinlara)
(bkz: akp siz bir dunyaya çocuğumu getirmek istemiyorum)
(bkz: bu entryde sanal reklam uygulaması yapılmaktadır)*
hemen hemen her gün yapılan eylem.

bedavacılık sorununun peyda olmasına neden olmuş olan bir hareket bu.

bazıları çok masumanedir. bir kereliğine yapar ve çıkar. o kadar hakkı var ona ziyadesiyle.

lakin her akşam 8 itibariyle başlayan radyo reklamları artık işi şirazesinden çıkartmıştır.

tenzih ettiklerim mevcuttur, lakin bazıları sırf sözlüklere bunun için yazar olmuşlardır maalesef.

iş bu canımı sıkan durum ise ziyadesiyle, samimiyetsizliktir.

özellikle ideolojisi için ölecekmiş gibi konuşan bünyelerin bunu yapması ilginçtir, samimiyetsizlik abidesidir.

yoksa reklam olmadan bir şey olmaz. ama bunu hem bedava yapacaksın, hem sana bu imkanı sağlayan mantığa söveceksin, hem de her akşam şunla on air'iz bunla bilmemneyiz diye ortama zıplayacaksın.

bingo. hümanizm.
muhtemel olandır. çok sağlam 3 .şahış rolü güzelce yapılırsa gideri olabilir.
futbol takımı, acun, elif şafak romanı hakkında girilen hiçbir entry sıkıntı olmazken ali baba dürümün linki paylaşılınca sıkıntı olur genelde. Reklam yapmak isteyen kişi istediği kadar reklam yapsın para kazanıyorsa da kazansın. Paraya para demeyen kodomanların, ensesi kalınların ürünleri hakkında yüzlerce şey yazılırken herhangi birinin binbir güçlükle yürüttüğü kendi işini tanıtmaya çalışması veya kobi statüsünü aşmayan (ve muhtemelen aşamayacak olan) firmaların reklamlarını yapması çok yanlışmış gibi millete dokunuyor. Küçük dünyası olan aşağılık kompleksi sahibi ufak insanların çekemediği olaydır "sözlükte reklam yapmak" lütfen çıkın küçük dünyalarınızdan. "Oğlak Yayınları'ndan çıkan ilahi Komedya çok güzel" yazsam kimse reklam yapma demez. En fazla yapacakları şey görüşümü eleştirmek olur. Oğlak Yayınları bu işten para kazanmıyor mu? Kazanıyor. Ama kimse laf etmez hem kitap hem Dante çünkü. Dil uzatamazlar o reklama. "Adana Ali Baba'nın yerinde yenmeli" yazıp link versem beğenmedim oylaması yapıp bir ton laf ederler beyni ve vizyonu elektron'dan daha küçük olan mini mini televizyon zihniyetleri. Reklam arası dizi izliyorsunuz, komik videoları izlemek için bile "reklamı geç" tuşuna 10 saniye sonra basabiliyorken şuradaki bir satırlık entry dokunuyorsa kusura bakmayın da siz mahallede gücü yettiğini döven gücü yetmeyene yalakalık çeken kişiliksiz dal kavuktan öte bir şahsiyete sahip değilsiniz. Ben uğraştığım işlerin reklamını yapmaya devam edeceğim. Yapanı da sonuna kadar destekliyorum.
sözlük kurallarını siklemeyip kendi bildiğini okuyan ve sonunda silik yedikten sonra dizini döven yazarlardır.