bugün

sözlüğümüzde efendi efendi takılıp entrylerimizi girdiğimiz halde elin pembesi kadar ilgi göremiyoruz. ilgi görmek için ya yolunu değiştircen ya millete sövecen. böyle adalete ben selam çakarım.
benim gibilerin yasadıgı durumdur. Adam gibi entryler girsek bile kendi saçma entrylerinin begenilmemesi sonucu entrylerimizi begenmemeleri adamı deli ediyor.
kişinin pembe tolga kadar iyi yazamıyor olduğu anlamına gelir. düz ve çok net.
adam diye gezinip bir hayali gay kadar adam olamamadan kaynaklanır.
sizi sessizce okuyan okurlarınızın ( okur abartı oldu ya) , arkadaşlarınızın veya takipçilerinizin olduğunu biliyorsanız, üzerine gidilmeyecek durumdur, bazı zaman oy çok güzel yazdım dersiniz ve birisi özel mesajdan beğendiğini söyler bence bu daha değerli, sayfalar dolusu nick altı olmasındansa.
pembe tolgayı kıskanmak.
(bkz: sözlükte pembe tolgayı kıskanmak)
oğlum kıskanacak başka ''adam'' mı bulamadınız? sorusu ile karşılaşma potansiyeli yüksek sorunsal. bu arada;
(bkz: sorunsalınızı sikeyim)
Renk ayrımı yapmıyoruz lütfen! Koyu yeşiller arkaya geçsin
---spoiler---
abi bu ibneler hep güzel kızlarla arkadaş oluyo amk bize yüz veren yok gay taklidi mi yapsak? diyen serzenişleri duyar gibiyim.
---spoiler---
ilgi görmek için ya ibne olacaksın ya da troll. adam ikisini de yapıyor, daha ne olsun?

hail to pembe tolga!
yazarlık mevzusu açılınca sokrates kesilen "ilgiyle alakası yok" diye bik bikleyen, ilgi görmeyince de onu bunu kıskanan ergen sözüdür. gel hadi gel ilgileneyim senle..
olması gereken ve de olan.

ibne falan ama iyi yazıyor sevgili dostlar.

(bkz: hem nesir hem nazım)
pembenin kimseye ona yakıştığı kadar yakışmaması yüzündendir. *
Ben de nickimi morcivert ayberk koyaydım beni de konuşurlardı.
işte onu hisseettiğiniz an ibneleşme sürecinizin başladığı andır. valla bak.
Hakkını vermek lazım adam cidden özgün ve farklı yazıyor. Biz de bilirdik troll olmayı, alırdık bi nick mesela; s aleyküm ben kahverengi avni diye, yapardık gırgırımızı. Ama şöyle bi başlık açan insanın, (bkz: akvaryumda poseidon beslemek), mizahı nirvanadadır bana göre.