bugün

yazar kişiye saygı duyulmasını sağlayacak, aşmış yazar davranışı.* *
iki işi aynı anda yapamayan yazardır.*
bir benzeri icin, sozlukte yalnız kalmak icin

(bkz: msn de online olup sozlukte offline olmak)
belki de msn yükleyememiş gariban yazardır...
acınılasıdır..
- ne basşlık açtın olum?
+ girde bak mal herif.

muhabbetlerinden sıkılan yazarın pasif direniş uygulamasıdır.
yazarlığa önem veren kişiler yaptıı şey olsa gerek ama iki iş bi arada da gider şöyle bişi de var bazzen sakat durumlar oluşabilio msn de offline ama burda ya da başka sitede online gözükürsen arkadaşlarınız size hesap sorabilio
aslında ikisinde de online olup, sözlükte bloklama olmaması sonucu sadece msn de offline gözükebilmekle yetinme durumudur..
entry girme hırsına kapılmış yazarın başına gelebilcek olay.
rahat bırakında entrylerime odaklanayım diyen yazarın sessiz haykırısıdır belkide..
okulun bilgisayar odasından entry girmeye çalışanlar için, webmessenger in de yamuk yapmış olmasıyla kaçınılmaz olan durum.
(bkz: sozlugu chat programi gibi kullanmak)
(bkz: city walk)
msn ve sözlüğün bir arada gitmeyeceğini güzelce açıklayan durum.eğer msnde sohbet ediyorsan entry giremiyorsun ;eğer entry giriyorsam msnde sohbet edemiyorsun anlamındadır ***
sözlüğü önemseyen yazar tipidir. alkışlanasıdırlar.
winampı da kapayıp ortamda sessizlik de sağlarsa tam anlamıyla sözlüğe odaklanabilecek olan yazardır. *
hanimiş benim entrylerim diyen kişinin hareketidir, saygı duyulmalıdır.
msn'i çevrim dışı kullanma özgürlüğü olduğu sürece hiç bir zaman çevrim içi kullanmayacağım durum olup, aslında sözlükte online iken msn'de de online olma durumumdur. (online: çevrim içi; offline: çevrim dışı)
bunu tespit eden kişinin engellenmiş olma ihtimali bu tespit kadar doğru olabilir.
(bkz: moderatör davranışları)
facebookda online olup msnde çevrimdışı olmak gibi bir şey. bu durumu farkeden birisi çıkarsa çevrimdışı bile olsanız yakalandınız demektir.
sözlük yazarlığını anlık iletişim araçlarından ayırmış düşünceli yazar insanıdır. hatta telefonu da kapatabilir.
msn i değil sözlüğü önemseyen pıtırcıktır.
arkadaşlarınızla şöyle bir diyalog içerisinde bulunmanıza sebebiyet verebilir.

+ uhrevi hayatin dunyevi yolcusu, canım ya sen yeni bir msn adresi falan mı aldın?
- yoo.
+ ama yavru, biz seni ne zamandır beri çevrimiçi görmüyoruz.
- hee, şu mesele. sözlükte yazıyorum yavru ya ben...
+ hmm, tamam o zaman.
- ...
hem sözlük hem msn arkadaşlarınızın kendilerini sildiğinizi sanmalarına sebebiyet verir.
bazen de gerçekten silinmişsinizdir.
bir taraftan beynini boşaltırken * bir taraftan doldurmanın * mantıksız olduğunu kavrayıp, sadece sözlükte online olan yazardır.
her ne kadar msni sıkıcı ve gereksiz bulmamdan dolayı online olmasam da
(bkz: biri beni gözetliyor)
güncel Önemli Başlıklar