bugün

(bkz: tez yazmak)
Böyle arada arafta boşlukta boş boş dolanan tiplerdir.. küfür etmeye değmez öyle insanlardır. dizi bitti yav boşlukta kaldım böyle. oyunlar da bitti bi yandan.. outlast 2 ye başladım geçen. hiç korku oyunu mantığı yok ki yaratık geliyor bağıra bağıra kaçıyorum bi baktım bölüm geçmişim.8 saatlik oyunu 5 saatte mi ne bitirdim koşa koşa. yav bi dur kardeşim. bak bakalım yaratık neye benziyor yakalayınca ne yapacak? yok. ya allah deyip koştum bütün oyun. finalini de anlamadım zaten kız intihar mı ediyor öldürülüyor mu belli değil. bu gidişle 1892. defa skyrim bitiricem..
(bkz: finallere çalışmamak)
League Of Legends oynuyorum cidden stres atıyorum bu oyunda.
Sabahın 5 i örgü modeli nedir örümcek misiniz amk.

Soluma yattım daha yeni belki uyurum hayaliyle.
Kuşumu uyutuyorum.dün geceden beri benimle uyumaya çalışıp da kafese kapattığım halde sabahın ilk ışıklarıyla firar edip yanıma geldi de. Sanırım tüm gün böyle takılacağız. iki gündür uykusuzz olmamı hesaba katarsak umarım o üzerimde bir yerdeyken uyuyakalmam zira o çok hareket edemeyecek ve muhtemel bir uyuyakalmamda onu sıkıştırmamdan kaçamayacak kadar hasta.
dişim çok ağrıyor. sabahın köründe uyandım. abuzer amcaya enerji yolluyorum hissetsin beni çağırsın diye.
güncel Önemli Başlıklar