bugün

entry leri okurken sadece o gün girilen entrylerin ekrana gelmesi * yoksa ben ne yapayım 56 sayfalık bir başlığın 2006 yılında girilen ilk entry sini dimi.

pek sonra gelen edit: sol frame de başlığın sonundaki üç noktaya tıklayınız.
sol frame'de bulunan detay ara bölümünden bir yazar aradığınızda, aranan yazarın herhangi bir entrisini tıkladıktan sonra çıkan sonuçlarda sadece o yazarın entrisinin değil de, başlıktaki bütün entrilerin çıkması sözlük kullanımını zorlaştırıyor zannımca. ben 1264 sayfa içinden aradığım yazarın entrisini nasıl bulabilirim? o kadar vaktim mi var be sözlük.. ben de sonunda sikerim deyip, aramadan çıkmak zorunda kalıyorum. tabii ki, aradığım şeyi bulamadığım için sözlükle arama kara kedi giriyor ister istemez.
her entrinin altında şikayet butonu olursa, moderatörlere ulaşmak daha kolay olur zannımca.
çok şey istiyorsunuz ama.
imza
zall
bir derdim var kısmına yazarkene mod. kişisi kendisini tanıtsın.
bilmediklerini öğrenmeye çabalayan ve bundan gocunmayan, ahlaklı yazarlar.
seviye.
hoş sohbet.
anlam.*
misal, yukarıda bir seçenek olsun siyaset, geyik, +18 gibi insanlar ilgi çektiği kategoriyi görüntüleyebilsin. adam sözlükte sadece siyasi başlıklara yazmak istiyordur mesela onunla ilgili bölüme girsin.
*
(bkz: bilgi içerikli entry)
(bkz: başarılı bir yönetim)
(bkz: sözeli iyi bir zall)
(bkz: allah da seni güldürsün butonu)
gülerek okunan entryler için.
her yazar için kimin artı kimin eksi oy verdiğini gösteren tablo. bazen çok kötü oluyorum sözlük eksi alınca intikam hırsıyla yanıp tutuşuyorum. *
trollerin ev adresi.
Kızların msn adresi
hemcinslerimin metresi.
sözlüğe mobilden girilen entrylerin de pc den girilenler gibi bir tane olması.
yeni yazar kayıtlarındaki nickler açılan başlıklar ile aynı olmaması gerekir. böylece nick altları hepsi o yazar hakkında olacaktır. adamın biri sözlük yazarın itirafları diye nickli yazar gelir. benim nickaltım dolu diye mal mal konuşur.
(bkz: insan)

azda ondan olsa hiç fena olmazdı. kendimi yalnız hissediyorum.
Yalnızlığı giderecek mesgal isigi da kapatalim.
Mobilden entry girişi yapıldıktan sonra sözlüğün yazılan ilk entrye değil de son yazılan entrye ışınlanması.
+1'leyen yazarın nickinin gizlenmemesi.
(bkz: Geri vites)
Entry zamanlayıcısı.
Entry i yazıp saati ayarladıktan sonra o saatte otomatik olarak entry girilseydi iyi olabilirdi ama kötü de olabilirdi. Gerçekten tartışılabilir bir konu bence.
güncel Önemli Başlıklar