bugün

sözlükteki müslüman yazarların ateist, seküler ve laikçi yazarlar tarafından baskı görmesi durumudur.

samimi müslümanlar sözlükte hakaretlere maruz kalmakta, herhangi bir cemaatle ilişkilendirilmekte hatta vatan hainliğiyle suçlanmaktadır. sırf iftar konusundan bahsettiği için gösterişçi ve yobaz olarak nitelendirilmektedir. bu baskı yazarlardan moderatörlere doğru giden bir piramit şeklindedir. islam ile dalga geçen trollere müsade edilirken, müslüman yazarlar provokatif olmakla suçlanmaktadır.

sözlük resmi devlet ideolojisinin sanal versiyonudur. sadece biraz solculuk sosuna batırılmıştır o kadar.
müslümanlığı karalamayı marifet olarak sayan, müslümanlığı karalayıp ben kendimi bilime adadım havalarında gezen ancak bilim hakkında hiçbir bok bilmeyip gününün 20 saatini bilgisayar başında geçiren liseli ergenlerin yapmakta olduğu dolayısıyla kaale alınmaması gereken eylemdir.
ateistlerin gördüğü baskı kadar büyük değildir. der ve çekilirim.

edit: bak mesela, neden bu entry iki eksi oy aldı? çünkü ateistim ve kendilerinden olmayanı sevmiyorlar, nefret ediyorlar hatta ellerinde olsa öldürürler. *
her yerde olduğu gibi sözlükte de müslümanların tepkilerini tam olarak gösterememelerinden kaynaklı durumdur.

"bana değmeyen yılan bin yaşasın" mantığıyla hareket edildiği için orospu çocuklarının sesleri de avaz avaz çıkmaktadır.
(bkz: yarak var gürkan yer misin)
sebebi müslümanlık=akplilik=erdoğancılık diye düşünen düşünce yoksunu müslümanlardır. yoksa biz de müslümanız ama başımıza bir şey gelmeyecekse humeyniyi değil kemal atatürkü seviyoruz.
akla "bırak sözlüğü, müslümanı... bu ülkede bir şekilde baskı görmeyen herhangi bir vatandaş var mı" sorusunu getiren malca cümle.
Budistlerin muslumanlari katlettigi bir devirde sozlukteki muslumanlarin derdine dusmek ne derece samimidir? sorusunu zihnimde canlandiran baslik.
mahalle baskısı yanında ihmal edilebilir baskıdır.
kimsenin inkar edemeyeceği gerçek.
çıkarcı cemaat mensuplarına giydirmek serbest olmalı, ancak samimi dindar kesimi de kırmamaya özen göstermek gerekir.

zira samimi müslüman çıkarcı cemaat mensubu değildir.
Küfür tek millettir!

O saydiginiz F tipi yapilanma ile islamiyeti asla karıştırmayın
Allah belalarini versin
En cokta dini kullanip gösteriş edenler zarar veriyor.
O F tipi yapilanma içeri nicelerini atti sirf onlara f tipi yapiya biad etmediler diye.

Mi6; mossad, pensilvanya cia, fbi
Ajanligini yapanlara kizip islamiyete müslümanlığa saldirmayin .zararli cikarsiniz
Allahualem Allah hakkiyla herşeyi bilendir.