bugün

bazı gerici kimselerce ağızlara sakız edilip; namussuzluk, ahlaksızlık anlamına getirilmiş ve herşeye rağmen övünülesi ünvanlardır. çeşitli entry ve başlıklarda gördüğümüz, özellikle ezilmeye, aşağılanmaya çalışılan sözcüklerdir. nedense son zamanlarda bazı kişlerin kibarca küfür etmek için kullandıkları sözcükler olmuştur ve en ilginci buna karşılık gerekli tepkinin verilmemesidir. örn: laik şehir izmir..., çağaş komşu kızın... modern ailenin kızının blalabala olması.

ilerici, modern olmayı aşağılayan insancıklara karşı sesleniyorum: insanız, laik değil laik devlet yanlısıyız (açıklama cahiller içindir ki insan değil devlet yönetim biçimidir laiklik), mağara adamlarının, çöl bedevilerinin inadına moderniz ve inançlıyız (ki bu allahla kulunun meselesidir ama siz kendinden başka herkesi dinsizlikle suçlayan iftira sahipleri için belirttim), büyük önderimiz, gelmiş geçmiş en iyi liderimiz içinde sonuna kadar saygılıyız, çünkü vefalıyız.
laik türk analarının islamdaki yeri ile devam etmey gayret gösteren eylemdir.
arapça sözcükleri çoktan bırakanların kullandığı öz türkçe kelimelerdir.
başlığına durmadan entry giren uuser
rahatsız olduğum durumdur. evet bu durumdan bir tek ben rahatsızmışım anladım bu girdiğim son entry söz.
(bkz: up up up)
yobaz, gerici gibi sözcükleri benimseyen bunları hakaret değil övgü olarak algılayan yazarlar tarafından karalama amaçlı kullanılmaktadır.