bugün

Her baba yiğidin harcı değildir. Entryler itinayla ayy lı falan girilir. Sazan bunu iyi süzer ve oltaya gelir. Sonunda ne mi olur aşağıya bakın;

"Güneşi görmek ister misin delikanlı"
zor durum. seksi erotik danslar yapmaya insanı zorluyorlar. bu çok ayıp bir şey. sözlük lan burası.
Peki erkek sanilanlar ne olacak?
Türkiye bin cinsel açlığın afrikası olduğunun canlı mı canlı dipdiri kanıtıdır (mağdur no=785865).
şuraya normal isimlerinizi yazsanız olmuyor dimi.. halk hazır değil daha buna. Bir ümit diyorlar işte..
görsel

Bu sadece bugünün.. Evet
Halı deseninin , Halide Seni sanılıp yürünmesidir .
(bkz: bedreddin) nickine sahip birine yürünür mü ?

-yüründü
Bir miktar üzülmeme sebep olan durum. Kırgınım.
profil fotoğrafınıza ponçik yada siyah beyaz bir fotoğraf koymakla oluşan durum.
Mesela ben.
Bir ara benim de başıma gelmişti. 17 yaşlarında ufak bir kardeşimiz bana aşık olmuştu. O günden beri istanbul beyefendisi kimliğimi bırakıp angara bebesi gibi Entry giriyorum.
ay beni de kız sanıyorlar yürüyen yürüyene nedir bu sözlükten çektiğim yah.
"yav, ınısını, la" gibi kelimeler tercih ettiği için erkek sanılanınız yoktur tabi.. basın gidin lan. (bu da kız gibi olmadı la sanki) *
insanı övkelendiren, kendine "acaba yanlış bir şey mi yapıyorum ayol" diye sorduran ama en nihayetinde tarifsiz keder ve ızdıraba sevk eden yanılgıdır.

tam 4 ay 19 gündür bu sözlükte yazıyorum. arada sırada, çok nadiren 62 yaşında ve üç çocuk sahibi olduğumu beyan etmeme ve ismimin nihat olmasına (not: nihat isimli bir hanıma rastlayayanız yoktur sanırım) rağmen kız olduğumu düşünen 201 arkadaşımla karşılaştım. neymiş nihat topmuş, vay efendim nihat kimseyi yalayamazmış diye adımı çıkardılar.

not: sonrasında hepsiyle öbüşüb barıştık tabi. çünkü 62 yaşında, naif bir adamım.
kısa bir süreliğine başa gelmiş olan olaydır. buraya geleli daha 5-6 ay olmuşken nick altımda esprisine "aslında kadın yazar numara yapıyor" temalı bir iki entiri girilince özelden bayağı bir mesaj gelmişti. yeminler ettim profil resmimi kendi fotoğrafım yaptım şaka onlar dedim ama inanmamıştı 2-3 yazar arkadaş.

kadın olmaktan utanma mevzusu değil tabi ancak görüşme teklifleri falan geliyor. kalkıp gideceksin istedikleri yere boylu poslu cüsseli kirli sakalları bıyıkları falan ile iki tane sap hoş bir görüntü olmayacak sıkıntı orada. yoksa çay içer iki muhabbet eder dağılırsın evlere ancak beklentiler farklı..
Kız gibi nik alırsanız millet tabi kız sanar, gizli ipneler. Evet.
(bkz: dalın beyler)
mesela benim hakkımda hiçkimse öyle bişey düşünmedi.

düşünmeyin de zaten- herifim olm ben !!
Kalitemizi ortaya koyan durumdur. Korkarım yakında erkek olsanız da farketmeyecek.. Hayatın gayesini tensel temas olarak gören, heva ve arzularının aklını hapsettiği insanlar hâline geldik.
Ne olur sanki.. kız olsan ne olur.. Birisinin kardeşi, birisinin annesi veya kızı değilmisin. Kız olunca milletin cinsel türtüsünün tavan yapma selahiyeti mi doğuyor?
görsel

Bu da başka bir vaka. Evet
Ya bırak yeme bizi, erkek fan mı olur lan sznnsnsns.
trollemeye yarıyor. aşırı eğlenceli.
Adam hande diye olecek. Ayrica ben birini begensem kimse begenmesin isterim paylasmam lan nasil bir gavatliktir bu?
nedenini bir turlu anlayamadigim olay.
güncel Önemli Başlıklar