bugün

Ben de ben de kimseyi tanımıyorum ne tanıyacam ya.
kim bu the rise of darkness? kimseyi tanımıyorum diyen şov yapmış olur diye entry girmiş. ilk kez görüyorum, hiç tanımıyorum...
yalnızca 1 kişiyi tek tanıdım başka da tanımıyorum. böylesi daha iyi.
kim kimdir kim nedir ne değildir? bu gibi meselelere kafa da yormamaktır... yazar çıkarım.
ne tanısınlar ne tanıyayım.

kimseyi tanımıyorum/tanımam. bu alemde bir tek kendimi tanırım.
tanıdığım herkesi sözlükte sallandırdılar, silip attılar. çok yalnız kaldım. sevgi dolu kalplerinizden bir tutam sevgiye ihtiyacım var.
Kız benim ben tanımadın mı..
yok biz sülalecek buradayız amk.
Sözlükte kimseyi tanımamak ve kimseyle kanka olmamaktır. Yıkık mıyım yoksa ben.
Daha iyi.
sözlükte kankacılık denilen kavrama karşı olduğum için dost edinmem tanıdık vardır o ayrı mesele dost ediniyorsunuz o hata yapınca dosttur diyip eleştiremiyorsunuz ona destek çıkmak zorunda oluyorsunuz her daim ve iki dostunuz arasında kalbilirsiniz sözlükten dost edinmek çok boktan bir olay en iyisi kimseyi tanımamak bilmemek özgürce yazmak bizim derdimiz bize yetiyor yani.
Sözlükte tanıdık falan da mı ediniliyormuş dediğimdir. Uludağ sözlüğün eski halindeydi sanıyordum o işler.
hiç tanıdığım yok 1-2 tane olsa iyiydi entry dedikodusu yapardık aramızda.
araya alınmanıza sebep olabilir hafazanallah *
Yeni bir yazar olmanın getirdiği durum. Daha 3 günlük yazar olduğum için kimseyi tanımıyorum. Umarım aranıza alırsınız beni ve yeni diğer yazarları.
Bu Platformun amacı düşüncelerini özgür bir biçimde insanlara açıklamak, Eğer birinin düşüncelerinizi yönlendirmesini istemiyorsanız böyle daya iyi.
ve tanımak istememek.
Sizi özgür kılar.
içerisinde bulunduğum durumdur.Bence bu durumdan şikayet edecek bir sebep yok. Mesela bir arkadaş sizin düşüncenizi değiştirebilir ya da yadırgayabilir.Burada dilediğin şeyi o görür korkusu ya da korku demeyelim de çekincesi diyelim yazamayabilirsiniz.O yüzden herhangi bir arkadaş olmadan burada tam tamına bireyselce yazılan entryler her zaman daha samimi ve gerçekçidir.
anonim kalmak her zaman daha iyidir boş ver.

ister deliliğe vurur kafa dağıtırsın, ister klavye delikanlılığı yaparsın. büyük kolaylık.

anonimsen istediğin kişi olursun.
tüm zirvelere katılmama rağmen hala sükse yapamadım.
anonimlik rahatlıktır.
tanıyıp napacan ya. bura tanışma sitesi mi?
Eziklik belirtisidir.

Köşede kendinizden utanır mısınız lütfen?
entürsan.
Sözlükte takıldıkça tanınırsın tanıdıkça takılırsın.
güncel Önemli Başlıklar