bugün

Belkide sadece bana has durumdur. Bu tip yazar/yazarlar sözlükte herhangi bir insandan mesaj almamıştır. Asosyallerdir.
(bkz: ben saksı değilim)
gereksiz olandan almaktansa iyidir.

(bkz: kötü teselli)
çok üzücü bir hadise. bu sözlüğün yazarları çok yabani, asosyal ve benzeri. insan bir mesaj atar lan. kimsin der. sana ne derim. nasıl sözlük!!
mesaj almaya değer biri olduğunuzu gösterin, elbet alıcınız çıkacaktır, üzülmeyin.
kız olmadığınızı gösteren durumdur.
Hüzünlüdür.

Biri kız mı dedi?
dikkat çekici bir şey yazmadığınıza alamettir. troller bile en azından " yeter" diye mesaj alıyor.
Memnun kalınandır.

Mesaj kutusunu kapatmama sebebim de şu, bazen entrylerim hakkında düşüncelerini yazıyorlar, çoğu zaman hakaret yiyorum, bazıları çok da onarıcı eleştirilerde bulunuyor, bazıları ise yazdığım konu hakkında biraz daha derinlere iniyor. Bunlar hoş şeyler işte. (hakaret yemek değil. Ama o da bir yerde insanların tepkilerini ölçmeye yarıyor)

Hani şu ortamda mesaj dediğin yazarın şahsı hakkında değil, yazdıkları hakkında olmalı.

Ve kaliteli mesaj almayacaksam hiç almayayım daha iyi. Ben buraya koca/karı/fuckbuddy/arkadaş/abi/abla bulmaya gelmedim dostum.
bazılarının kendi fikirlerinde bağnaz olduklarından, bazılarının da çekinmelerinden dolayıdır. oysa en basit şekilde düşünürsek eğer farklı görüşte olsak da, eğer sosyal medyayı bir sözlüğe yazar olabilecek kadar bilen birisi benim gözümde bir tık yukarıda olduğundan dolayı akıllı insandır.
Sadece bende mi bu sorun var diye düşündüren bir durum.
alıştığım durum.
Amaç mesajlaşmak değil ki chat siteleri var bunun için.
Dert etmedigim durumdur.
Cevap atmadığımda insanlar çirkinleşmeye başlıyor. Ağlama duvarına döndü ayrıca mesaj kutum. Son iki günde yirmi iki mesaj aldım. Bunun için sövmeye gerek yok. Kimseye yazmıyorum belli olmuyor mu? Kimse kişisel algılamasın. Sadece entry girip çıkıyorum. Onu da pek girmeyeceğim artık.

iyi geceler herkese.
Keşke sadece sözlükte olsa dedirtir.
Mesaj alımını kapatmaya ne dersin cnm?

Böylelikle kimse sana meşaj atamaz.
mesaj aldık da ne oldu? daha önce kutsal kitabını açıp okumamış avel. beni 3 gram olan yarım yamalak dini bilgisiyle tebliğ ediyor.
bazen üzen durumdur.
gece 2'de yemek sepeti'nden yemek söyledim biraz önce getirdiler adresi karıştırmış motorcu, bunu neden mi anlatıyorum mesaj atarsanız bu durumu özelden konuşuruz.
sözlük şimdi de mejajlara arabuluculuk etmeye mi soyundu diye merak ettirir.
Alışılmış durumdur.
Tebligat bizim işimiz kim istiyor.
hemen mesaj kutunu aç şapşal şey. haşmet dayıdan mesaj var.
Oda bişey mi evlenme teklifi bile alıyorum.
güncel Önemli Başlıklar