bugün

Troll hesapların, modların ve ilgi oruspularının feyk hesaplarını ifşa edilecek başlıktır.

Araştırma tamamlanır tamamlanmaz ifşa başlayacaktır.
Buralar karışır.

Alnımız ak çok şükür.
(bkz: kudurun) feykimdir. silebilirsiniz.
Nickaltlarında sürekli birbirini öven ilgi orospusu dallamalar birbirinin feyki olabilir muhtemelen. Moderasyonun buna önlem alması lazım.

T : bir sual.
Tek gercek pogaca benim arkdşlr .
Burda kim? kim oldugunu biliyorki zaten.
Buralar karışır , yer ayıralım reklam alırz .
peynirlipogaca benim feykim
silin gitsin.
atechso pripellanın feyki ya da tam tersi.
bunu bulmak için athena'nın "dön baba dönelim" şarkısı eşliğinde el çırpılır:

Dön baba
Dön baba dönelim
nedeni yok
sebebi yok sorma
dön baba
dön baba dönelim
hz dogukan saplardo muazzama - meric the pussy magnet

kesin net bilgidir. yüzlerce kez silik yiyip geri gelen aylardır meric the pussy magnet hesabıyla yazarlara her türlü iftirayı atan pislik yapan nifak tohumudur.
Frank lucas benim fake hesabım silebilirsiniz.
frank lucas uludagsozluk02 nin feykidir. dayak yeme korkusuyla mod hesabı yerine feykiyle sözlükte geziyor. Aynen öyle.
madem öyle ilk ben başlıyım. erector benim feykim.
işsiz ipneler.

Ne vardı yani tek hesapla burda takılsaydınız insan gibi. Kime attık mememizi bilseydik biz de.

Yazıklar olsun.
Şimdi şöyle bir şey de var itiraflar da yalan olabilir. Ama bu konu iyice kök kısımlara iniyor ve olay ne hala anlamış değilim
hayır erkeksi bayanın benim ya.
benim feykim kim lan çabuk söyleyin.
ey ahali;

sürekli yazarları fake hesap kullanmakla itham ediyoruz hatta ben de dahil acaba bu yazar şunun fake hesabımı diye düşünüyorum ama böyle farazi konuşmalar yapmaktansa kim kimin fake hesabıysa söyleyin de biz de bilelim. gerçekten çok yazık...
biri var.. onu yüzünden herkesden şüphe duyuyorum . deli oldum aq.
Kim bu? Biz de öğrenelim.

Saçma bir durum ayrıca, düşünsenize iki ayrı kişi gibi yazıyorsunuz veyahut aynı şekilde yazıyorsanız bile kendinizi tanımıyornuş gibi yapıyorsunuz. akıl kârı değil... Saçmalık.
Tabii bence.
bunla uğraşanın kafasını sikim.
kazanonsen feykimdir. çaylaklıktan çıkarıp yazar yapabilirsiniz.
Bayan buse benim feykimdir silebilirsiniz.
(bkz: kendi işinde patron)