bugün

artık su geçirmez bir gerçektir.

bakın kürt yanlısı, yok kürt hakkı savunucusu falan demiyorum, bildiğin pkk yanlısı, pkk taraftarı, pkk fanatiği diyorum.

yani birisi ya da birileri kendini pkk eleştiren ve hakaret eden bütün başlıkları silmeye adamış durumda.

ama benim itirazım buna müsade eden sözlüğün üst yönetimine, eğer onlar da biz zaten pkk'lıyız kardeşim diyorlarsa, hiç sesimi çıkarmadan ben defolup giderim burdan anında, yok demiyorlarsa ki demediklerini düşünüyorum, o halde bu duruma bir müdahale etsinler kardeşim.

yav ben " pkk'nın ağzına sıçayım" diyorum en hafifinden, hemen cart diye siliniveriyor, entry hakaret makaret içeriyo falan filan diye. ulan sen international bir sözlük değilsin ki, sen hali hazırda türkiye cumhuriyeti'nin sınırlarında bu nimetlerden faydalanarak varlığını sürdüren, türkiye cumhuriyeti'nin sözlüğüsün, ulan bırak da o cumhuriyeti bölmeye azmetmişlere söveyim de sayayım da, ne hakareti ya.

sen pkk'ya salladığımı cart diye sileceksin, ama adamlar benim dinime, ülkeme, milletime, bayrağıma, atama düpedüz sövecekler hiç sesin soluğun çıkmayacak.

bence sözlük bu açıdan bir an evvel kendine gelmeli ve özellikle düpedüz pkk'lı olanlar en azından moderasyondan ayıklanmalıdır.

yoksa bu su bu hızla aktığı yerden, birdenbire aynı hızla kesiliverir kimseninde haberi olmaz.