bugün

buraya yazacak çok şeyim var lakin gecenin şu saatinde çok üşendim. birkaç şey karalayacağım sadece. umarım destan yazmam ya.

neyse,
şu zamana kadar tanıştığım kadın/erkek farketmeksizin bir tanesi bile kendini olduğu gibi tanıtmadı sözlükte daha doğrusu girdilerinde. elbette sosyal medya burası ne bekliyoruz ki? ama benim sinirimi bozuyor istemsizce. yani sen sanal dışındaki hayatında kazulet biriyken burda şen şakrak olup sürekli kikirdemeler ne? sanaldan mı ilgi bekliyorsun? ya da aslında tam anlamıyla aptal olup burada yahut başka platformda kendini zeki göstermeni gerektiren şey ne ya da seni zeki gösterecek şeyler yapmanın nedeni ne? ve çoğunuz belki farkındasınızdır belki de değilsinizdir sözlükte o zeki ya da cool sandığınız çoğu insan gerçek hayatında bir hiç olan, görseniz selam vermeyeceğiniz insanlar.
son olarak burada zaten anonim takılıyoruz ya da takılmıyoruz ama kimse kimseyi tanımıyor niye kasıyorsunuz?

daha fazla şey yazacaktım lakin unuttum.

n: kendi kendine eğlenen, şapşal, 20 yaşında bir kız çocuğuyum.
Haklı bir serzeniş.
Madem Beyaz yeşil gözlü afet Bir kız var hadi gösterin bakalım teninizi.
Hadi hadi.
Yav güzel kardeşim burayı mı dert edindin kendine. Başka işin mi yok? Ayrıca bu kadar realistsen gerçek isim-soyismini nikin Yapsaydın. Git yat uyu allah aşkına.
güncel Önemli Başlıklar