bugün

Ben de smsten kendime mesaj atıyorum ama not almak istediğim şeyleri unutmamak için, tek ben miyim?
10 numara aktivite bulmuşsun tebrik ederim.
Kıyamam. Hayat çok garip. Ben gelen mesajlardan sıkılıyorum kimisi mesajsızlıktan kendine mesaj atıyo...
Arkadaşa 3-5 mesaj atın da sevinsin garibim siz de sevaba girin yaaa.
(bkz: sıkıntı)
(img:#2053494)
Kendi kendimin arkadaşı değilmişim. bu beni çok kırdı.

görsel
Bu nasıl bir yokluktur dedirtir. Çokda şaaapmayın ben size arada yazarım mirc zamanlarındaki bot lar gibi. Meraba dünyalı falan filan diye...

Bir yokluk.
bir nevi kendi kendini tatmin etmektir.
(bkz: oluyo mu öyle)
şizofren olma yolunda emin adımlar ile ilerlemek.
dokunsalar ağlayacaksın. ama hiç dokunmuyorlar durumudur.
hamiş:aklıma düştü denedim. oluyormuş valla. tuhaf.
"n'aber lan şizo?" şeklinde atılırsa daha anlamlı ve eğlenceli olan aktivite. * *
an itibariyle yapıp eğlendiğimdir. sonra düşündüm, şu özel mesajları moderatörler görüyorsa işim bitti ya, bu salağın ne işi var burada diyecekler dedim. hemen başlık arama kısmısında aradım ve yalnız olmadığımı öğrendim, çok şükür.

bu deha gerektirecek şey sayesinde özel mesaj atarsam insanlarda nasıl bi tip uyandırırım merakımı giderdim *.

işte, bu da böyle bi anımdı.
(bkz: aramaysa annemdir mesajsa turkcell)
(#2754306) *
yalnızlıgın, çaresizliğin, otun, bokun, püsürün ve belki de abazalıgın en üst seviyeye ulaştıgı anlarda yapılması hoş karşılanabilecek eylem. ama kendi kendine mesaj atıp üstüne bu başlığa yazıp afişe ediyorsa o adamdan korkacaksın kardeşim. şizofren midir nedir lanet olası... zencidir kesin...
(bkz: kendine ozel mesaj atmak)
(bkz: kendine ozel mesaj atan yazar modeli)
(bkz: sozlukteki buglar)