bugün

ülkede anayasayı dinleyen mi kaldı.
Adam bide şaka gib ilk başta anayasadaki "kimse dini ibadet ve törenlere zorlanamaz" kanunu yazmış. Ulan muslolar tam bunu yapmiyormu sadece sozlukte degil tum ulkede. Şaka gibi ateist ve laikligi savunanlara laf ediyor. Asıl biz sizi hep ihbar etmemiz lazım eger yasalara göre gideceksek.
sıkışınca nasıl anayasa diye havlamış çomar.

(bkz: islamcıların ikiyüzlülükleri)

tehdit de etmiş kendini alamamış.
Havalı gözükmek isteyenlerin yaptığı eylem.
Din ve vicdan hürriyeti ile ilgili anayasa maddesi vermiş bir de. Diyelim ki Benim inandığım din de islamı eleştirmek üzerine. Benim dinime göre islamı ne kadar eleştirirsen o kadar sevap kazanıyorsun. Ben de buna inanıyorum, ve paylaştığın kanuna göre de sen buna eşşek gibi saygı göstermek zorundasın o zaman.
Sozluk yonetimi tum inanclara hakaret edilen başlik ve entryleri silmeli. Yazarlar silik yemeli.
it ürür kervan yürür.çokta takmıyorum açıkçası.
Ateistler bir iki tane argüman buldu diye, dinin çökeceğine inanıyor. dunning kruger sendromu nedir iyice bir araştırın.
Kendi ideolojilerinizi savunan insanlara hoşgörülüsünüz, müminlere gelince kem küm !
sen tüm müminleri hedef alarak konuşmamayı öğren önce.
hakim şaire sorar: -sayın yücel neden böyle yazdınız? biliyorsunuz ki bu tür kelimeleri yazmak yasaktır ve suçtur.
c.yücel:- valla hakim bey bizim köyde göte göt derler de ondan.

edit:

görsel
yarası olan gocunur, demişler.
Bugüne kadar açtılarda ne oldu.boşa endişelenmeyin dostum meyve veren ağaç taçlanır.biz dinimizi adam gibi yaşamaya,yaşatmaya bakalım.onlarda bu dünyada görevliler.bırakın herkes işini yapsın.
islamı, islam dinini kötüleyenler değil müslümanların kendisi mahvetti artık ikiyüzlülüğü bırakıp kendinize çeki düzen verin. yoksa sen buradaki ateistlere küfretsen ne yazar dünyada müslüman olmayan herkes müslümanlarda beyin yok diyor. yani en az 5 milyar insan buradaki ateistler gibi düşünüyor. yakında musul'da mezhep savaşı çıkacak hem de 2017'de gel de gülme.
not: deistim.
Din veya herhangi bir düşünceyi kötülemek en büyük aptallıktır. Düşünce akılcı olmasa zaten savunulmaz. Dini aşağılıyorsan da o zaman savunudğun şeyi (deizm , ateizm vs.) dogma haline getiriyorsun. Bu iki durum da fanatikliktir. Ve fanatik karşıt görüşlere saygı duymaz. Saygı duymadığın sürece kibrin artar. Çünkü karşındaki düşünceyi veya inancı böcek olarak görürsün. Ve elbette topluma zarar verirsin.