bugün

Sözlük kezbanıdır. Verme şansı yüzde sıfırdır. Bunlar çok entry girerler. Uzak durun.
nik yazıp rencide etmek istemiyorum ama mesaj atanları ifşa etsem ortalık yıkılırdı. sizin vizyonunuz çapınız kültürünüz yetersiz gidin size göre salak birilerini bulun egonuzu tatmin edin.
Kuşkusuz lor amoralist peyniridir.

Bu arada herkes ben mesaj atmadım derse kalanlardan kim olduklarını bulabiliriz.
Kilo batra krizi fırsata çevirip sözlükteki kızları avlayacak taktiğe bakın.

görsel
karar verin artık, sözlükte kız var mı yok mu...?
karar verin artık, sözlükte kız var mı yok mu...?
---
bilemiyoruz... arkeologlar falan varmış zamanında diyorlar ama... şehir efsanesi de olabilir.

ben geçende bir tane gördüm foto kapanla çekilmiş.
icmeyin su boku.
degisik degisik hareketler.

tanrim oradaysan beni yok et.
napıyorlar? özelden mesaj atıp "benimle hiç ilgilenmiyorsun, evlendikten sonra çok değiştin" falan mı diyorlar yoksa özelden küfrediyorlar da sen onu ilgi bekliyor diye mi yorumluyorsun? ilgi bekleyen sözlük kızları özelden beni aydınlatırsa sevinirim.
iste adam bu kadar erkeksi, seksi, maco,zengin falan olunca mesaj kutusu agzina kadar dolu oluyor demek ki.
hasin erkegim benim.

(bkz: hayallerde yasiyor bazi ibneler)
Nik yazıp rencide etmek istiyorum. Frank ten neyin ilgisini beklediniz ulan *
(bkz: kesin yaşanmıştır bu) demek isterdim ama sözlük, ilgi budalası ergenlerle dolu zaten.
mesaj atılan tipe bakınca eğer gerçekten mesaj atan var ise ifşa edilip linç edilmesi vaciptir. hatta vacip bile değil farzdır.

arkadaş millet taş ocağına gidip gene buluyor siz neyin yokluğunu yaşıyorsunuz lan ? hiç bulamadınız gidin suriyeliler afganlar bile daha evladır..