bugün

yanlış gelmişiz, ben burayı sözlük sanıyordum. meğer facebukmuş.
hay ay em fırom nü yok.

ulan tabi herkes türk erkeği olacak bu sözlükte. sebebe bak amk.
-ben anlamıyor sen ne demek istiyor.
ayrıca, sen verecek 100 dolar, türk kızına 100, normalde beleş.
(bkz: bütün çirkinler toplandık)

yakışıklıdan kastınının ne olduğu tam anlaşılmayanların tespiti. aynen sokaktan, tv den veya iş ahalisinden gibi büyük resmin ufak bir kesitiyiz işte.
siz beni görmediğiniz için konuşuyorsunuz tabi. kız yakışıklısı erkek güzeliyim.
neye kime göre yakışıklı? böyle bir tespit ancak yüzlerce yazarla tek tek tanışarak yapılabilir. yakışıklı olup olmadığını 1 foroğraftan anlayamazssın.
ortamalına bakılmadığı için bu haykırışlar olur.

tabi ki, "bu sıcak havalarda aranıp da başına güneş geçmesin" diyerek, "istikamet nefes alsın yeter" takımına marş marş!!" diye rol gösterilir.
mübarek gün sevapdır ya, kıyamam.
dibi yosun tutmasın, garibin.
(bkz: tahrik eden başlıklar)
sadece sözlüğün sıkıntısı değildir bu, dünya gerçeği.
(bkz: sazan avi)
çürütülmeyi bekleyendir, ancak hala bir gelişme yoktur.
Yaklaşık 2 yıldır bu sözlükte takılan analitik düşünüp çabuk kavrayabilen zeki ama keşfedimemiş bir yakışıklı insan tanesiyim. Bu tür başlıklar varlığıma bir hakarettir.
çünkü trigerkayisi kendini ifşa etmemiştir. sözlüğün bu açığı ilerleyen zaman diliminde şahsım tarafından fazlasıyla kapatılacaktır.
benimdir. gayette çirkin bir insanım.
Yakışıklı yok.kendini yakışıklı zannedenler var.
yağlı güreşi seven yazar beyani.
sözlükte yakışıklı erkek mi arıyoruz diye sordurandır.
sözlük formatından habersiz olan bünyelerin iddiasıdır. sen çok yanlış gelmişsin.
Başlığı çürütmeye geldim, ama cinsiyetim el vermiyor. Ama olsun yinede çürütücem. Evet çok yakışıklıyımdır.
Aha çürüttüm biyolojik engel tanımam sözlük.
sözlük bir yana ben bir yana.