bugün

gülünüp gülünüp poponun kurumasına kadar yol açacak acizlik ve de saçmalıktır.

uzatmaya hacet yok!. kimin ne olduğu belli dostlar!, kendinize iyi bakıyorsunuz anlaştık mı!?.
en azından başlıklarımız (10)binlerce kişi tarafından okunuyor.
heyecandan ne yazacağımı şaşırdım.
Her ilişki biter öyle yada böyle bider. Gidenin arkasından tecavüze uğramış olmak durumudur.
kimseinin kimseyi görmemesiyle doğru orantılıdır.
o değil de yarılmayacak şeye yarılanlar var ya harbi yavşak onlar. ''ö''yle böyle değil...

edit: öyle'nin 'ö' sü.
iyi bir haltsanız ebenizin nikahını eninde sonunda göreceksiniz dostlar.
Ben saksı değilim kafası.
(bkz: halt er)
hepimiz okuyucular ve zall ın köleleriyiz. arada ekmek su atarlar sağolsunlar. *
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
sanal alemde milletin boyundan büyük atmasının sonucudur. Bu ne lan kimi bilmem hangi okulda yüksek lisans yaptım der kimi ben senin bildiğin kızlardan değilim der kimi alanında bilir kişi kesilir noluyor oğlum lan.
Doğrudur olması da gerekir. Sonuçta buraya entry girilerek birilerinin takdiri kazanılarak giriliyor, giren adamda diyor ki ''ulan beni seçtilerse demek ki bi haltım''. O yüzden olduğu gibi kabullenmek gerekir insanları. Sonuçta onlara bunu istemeseler bile aşılıyor sözlük formatı.*
herkesin bir halt olmasından ileri gelir. sanki?
(bkz: şekil a)
düşünüyorum o halde varım durumudur.

- annee ben bir halt ettim
- naptın oğlum
- yazar oldum sözlükte
- biliyordum zaten bir haltlar karıştırdığını
belki de bir halttırlar...
Göt kokusunun hüküm sürdüğü odasından ego kasan aptal saptal insanların %51 den fazla olduğu sözlük için geçerli önerme. He amk sizsiniz.
Anonimliğin arkasına sığınarak günlük hayatta ki başarısızlıklarının yada ezilip büzülmenin kini ile yazan tüm yazarları kapsayan başlık.
Karşımda önünü ilikleyecek insanlar başlık açmış
Laf!!!
Ben sanmıyorum. geri zekalının önde gideniyim. ewed
Genelleme yapmanın yanlış olduğu tespittir.
Ben kendimi bir halt sanmıyorum.
Belki de öyledir.Çoğu insan ihtiraslı.
hakli olarak dahil oldugum grup. benim yasimda kendi kazanciyla ev & araba alabilen az adam vardir.
evi arabayi begenmeyen hanimlar varmis, hahaha : )
arabayi gorunce sapir sapir islandiginizi bilmesek idealist sanacagiz.
atin bol keseden.