bugün

Uzun süredir dikkatimi çeken bir meseledir. Her gece sözlük tenha olduğu vakitler bazı yazarlarca sistematik olarak islam aleyhine başlıklar ve entryler girilmektedir. her gece sol frame, saçma sapan iddalar adı altında islam karalanmaya çalışan başlıklar ile kaynamakta.

Bu başlık ve entryler hakaret ve uydurma içermesinin yanı sıra sürekli olarak belirli kişilerce yapılmaktadır. Hayır anlamıyorum içinizdeki boşluğu tatmin etmenin yolunu böyle mi arıyorsunuz? Başkalarının değerlerine saldırarak mı?
(bkz: olmazsa olmaz)
(bkz: boş macera)
(bkz: hristiyanlar tedirgin) *
her genelleme gibi yanlış olmakla birlikte herhangi bir inanç ya da değere yönelik bir saldırı yapılıyorsa yanlış olan eylemdir. insanların değerleri ve kutsallarına saygı ile yaklaşılmalıdır.
genç islamcılar, her gün sabahtan akşama kadar sol frame kirliliği için uğraşıp yorulur, erken uyur. sözlük normal insanlara kalır ve olaylar gelişir.
not: genç islamcılar tedirgin.
en az propagandası yapmak kadar gereklidir !!
yazarların kendi düşüncelerini yazmasıdır fazlası değil. sözlük değil miydi burası? daha doğal ne olabilir ki zaten?
her telden, her renkten insan var. olayı kişiselleştirmenin anlamı yok.
terbiyesizliktir. her gece olmaz ki! misal ben bu gece muhammed i övdüm ikonlaştırma politikasına karşı hakkaten sağlam durduğu için. ama yarın gece sıçıp sıvayacağım sanırsam. *