bugün

karma peşindedir. ilgi ister.
Değişik bir durumdur. (bkz: anafen ve fem)
Sebebi neydi ki?
iyi yapan kızdır. kendi fotoğrafı sonuçta. nerede ne şekilde paylaşacağı onun tasarrufu altındadır ve bu durum bizlere onlar hakkında atıp tutma hakkı vermez.

şimdi söyleyin bakalım o kızlar kim? *

güzelliğine güveniyor da olabilir. var öyle bir kız ben tanıyorum. şahitlerim de var.
Fotoşoktan yüzü görünmeyen kızdır. Halbuki filtreyi kaldır. Haruncuuumm.
Yeni bir yazar. KoşturSun efendim.
Zaten facebook instagramda falan da paylaşıyor ve saydığımız risklerden korkmuyordur. Tasasını siz tutmayın yani.
vur-du-ru-yor-dur !!
Gerçekten anlam veremediğim kızlar.

Ulan biz çocukluk fotoğrafımızı atmıyoruz.
kendisiyle barışık kızdır. burda atıp tutanların bırakın uludagda wpde bile pp si yoktur.
Bir sözlük erkeğine kendini yamamaya çalışan kızdır.

Ama yer mi sözlük er kişileri, yemezler yavrum heba olur gidersin bu diyarlarda.
dikkat çekmek isteyen kızdır. instagramda da o bol fotoşoklu fotoları bu yüzden paylaşmıyor muyuz zaten?
Muhtemelen ilgi delisi. herkes bana güzel desin istiyordur. Ama bir peynir çeşididir diyebilir miyiz? hayır onu başka davranışları gösterir.
Tokmak arıyor olabilir.
Şu yazdığınız yazıların onda birini hak etmeyen insandır.istediğinizi düşünün hakkımda; feminst,yalaka,primci.
Ama mevcut kadın fotoğraflarının iki katı kadar erkek fotoğrafı olan bir platformda sırf fotoğraf attı diye bir kadın,"en hafif tabiriyle orospu" oluyorsa bu sizin zihninizin leşliğidir.
Evet belki ilgi istiyordur,
Sözlükten biriyle tanışmak istemiştir,
Yav belki de sadece beğenilmek istemiştir her insan gibi.
Ama sen nasıl iğrenç bir yaratıksın ki ,bir kadını sırf bu yüzden anne olamayacak kadar aşağılık görüyor,söylenebilecek en ağır sözleri yazabiliyorsun.Ne haddine? Diğer beyleri tenzih ederim ama bu başlıktaki bazılarının içinin pisliği avuç avuç parmaklarından dökülüyor.

Not:fotoğraf falan atmadım sözlüğe.ne kadın,ne erkek kimseyi de tanımam.

Edit:bir iki baktım da bunları yazan arkadaşların entrylerine,"en hafif tabiriyle sapık", eline kadın eli değmemiş,eli belinde dolaşan tipler.bir de bu insanlara artı oy veriyorsunuz.yazık.
Hemen gerekli ayar verilmeli ve geldigi yere postalanmali.
Sevgiye ve ilgiye ihtiyacı vardır olabilir , herkesin hayatı kendine kimse kimseye sırf bu sebeple kaşar, orospu diyemez. Ha ortada bir olta varsa düşmeyin kardeşim siz de sazan gibi atlıyorsunuz her yere.
pazarlığı sever.
Kendiyle dalga geçilmesi hoşuna giden kızdır. Kendiyle barışıktır.
güncel Önemli Başlıklar