bugün

Farklı görüşler olabileceğini bile anlamayan bilmeyen, fikirsiz, şimdiye kadar sadece malumatlara ve ön yargılara sığınmış insanlar yüzÜnden.
Sadece sözlük için değil tüm ülkemiz için söylenebilir önerme. Yaşamımızın hemen her anında herkes kendi mikro diktasını oluşturmak istiyor.
Kesinlikle katıldığımdır. Ben, bana saygı göstermeyen kemalizt ve ülkücü elemanlara niye saygı göstereyim ki?
türkiye genelinde olan bir durumdur türkler hoşgörülü bir millet sözü külliyen yalandır.
Kemalist karşıtı bişey yazsak kemaanist troller damlar eksi yağmuruna tutar. Akp ile ilgili bi eleştiri getirsek bu sefer yobazlar damlayıp eksiler. Bu ne amk.
başlık baya kaliteli yalnız. çoluk çocuk kardeşim geneli.
birde ön plana çıkma isteği var herkeste, bi atarlar bir giderler. 3-5 kişi destekledi mi ego kasıyorlar maalesef. kötü durum.
ego ile beslenmenin bir sonucu.
En azından ekşi'deki gibi özelden yedi ceddine sövmüyorlar, doğru. eksiyi bas geç bro. Yazık valla get a life
ekşinin başlattığı akım.
Hiç anlayış gösteremem
görsel
Anlayış göstericilerin maaşları düzenli yatmazsa, asgari ücretin çok altında bir maaşla çalışırlarsa, olacağıdır. Anlayış gösterici yok ne fikre ne totoya-kukuya anlayış yok. Bak! Sırf pipi. Anlayış gösterici aç, anlayış göstericiye tezgahın ardını gösteriyorlar, ardını sevdiriyor anlayışlı insanlar bu dünyada. Amazon gibi, anlayış servisi açıp satış yapsan, paraya para demezsin. Ben Beraber doğduğum dostuma, öz kardeşine anlayış göstermiyorum alanımda, komşunun kızını benimle paylaşmadı diye, götümüzün korkusundan, gözümüzden esirgediğimiz bebeleri becerdi insanlar, insanın kendine anlayışı kalmadı, insan ya kendine ya eline avucuna, bir selamına güvenene kastedecek yer arıyor.

Anlayış isteyene özelden anlayış göstereceğim ben. Gözüne güvenemeyen gelmesin. Anlayış gösteren yok diye dedikodu edene fiskos masası verseler migrosa koşarsınız, özelden konuşanı reislere şikayet edin gidin, yarın gelir şeriat istemiyoruz diye atatürk tipi demokro-budunculuk oynarsınız.

Bedavaya anlayış göstereni de rekabet kuruluna, esnaf odasına, cimere şikayet edicem. insanlar ikinci selamının ötesini esirgemek için rumuz değiştirip geri geliyor, hangi seks arkadaşı trolünün sivil polis olduğunu düşünmekten, mesaja ne yazacağımızı unuttuğumuz günler oldu internet alemlerinde, çaresizlikten jitem emekçisi garibanlarla aşk yaşamış bir nesle mensubum ben.

Sözlük modlarına yavşıcam ben bundan sonra.(ehehehehehehehe) anlayıl beklicez madem..
Her fikre anlayışımız sonsuz fakat bir takım müslüdeist kesimi var, o çomarla anlayış kelimesi ağır gelir.
küfür ve hakaret olmadığı sürece her görüşe saygı gösterilmesi gerekir. beğenip beğenmemek size kalmış. ama burdaki insanlar genel olarak çok uç şeyler yazıp annesine küfür ettirmekten başka icraat sergilemiyor.
güncel Önemli Başlıklar