bugün

(bkz: ahmet yildiz ölmedi)
erkek ve kadın yazarların olması kadar "normal" durumdur.
"sözlükte eşcinsel yazarların da olması" cumlesindeki 'da' nın kullanımının eşcinselleri ezmek maksatlı olması, varlıklarından hoşnutsuzluk duyuluyormuş imajı taşımasından ötürü cumledeki da nın fazlalık yarattığını düşündüren, nahoşluk abidesi bi cumleciktir.
(bkz: sözlükte eşcinsel yazarların olması)
olası, mümkün ve tuhaf bir yanı olmayan durumdur.
hiç bir şeyi değiştirmeyecek bir durumdur.
her gece kabuslarıma giren gerçek. kestiricem götümü artık, bu paranoyayla yaşayamıyorum.
sözlükte beyinsiz, örümcek kafalı, pkklı, gerizekalı falan filan yazarların da olduğunu düşünecek olursak, eşcinseller en zararsızlarıdır herhalde...
bunu ifade etmek bile saçmalıktır. olmayacak yasak diye bir durum yoktur heralde ama illa da getirip getirip gözümüze sokmanın bir anlamı yoktur. varsa var, gaylere ölüm diyen bir moderasyon da olmadığına göre rahatına baksınlar.
o değil de ibneliğin neresi bilinçlenmek biri bana bunu açıklasın?
bu bilinçlenmekse ben cahil kalmaya razıyım arkadaş.

tanım: bir ibne iddiası.
olsun ne yapalım yani heryerde var olan olgunun burada olmaması olanaksızdır. *
(bkz: sözlükteki bayan yazarların büyük bir bölümü)

erkeklerden iğreniyor gibi yazıyorlar...
ya bastırılmışlığın sahteliğini sergiliyorlar, ya da eşcinseller...
yadsınamayacak durumdur. teröristleri, cemaatçileri, laisistleri, ermenileri ve daha pek çok kişiyi bünyesinde barındıran kozmopolit bir yerde eş cinsellerin olmadığını düşünmek saçmalık olur. her ne kadar ötekileştirilseler de onlar bu dünyanın bir gerçeği.
(bkz: tengri budun)
Ne olmuş yani dedirten durum. Varsa var. iyi ki de varız.
görsel
sözlükten değil ülkeden siktir edilip gönderilmesi gerekir. net..
ne olmuş yani, sırtına kalın bir şeyler vermesinden mi korktun? nasıl bir başlık bu.
Olsunlar tabi, olacaklar. Toplum içinde de olsunlar.
Sözlükte trol adı altında hırsız tecavüzcü katil savunanlar var asıl başlık yapılması gereken onlar. Normal insanlara tatava yapmamak lazım..
T: Sözlükte eşcinsel yazarların olması durumu.