bugün

Bir an önce start verilmesi gereken kampanyadır.

Yeter artık yahu. Sözlükten kız düşüremeyen rotayı erkeklere çeviriyor. geldiğimden beri kaç yumuşak top tarafından rahatsız edildim.

Lut kavmi gibi helak olacaksınız. Yani.
sonu olmayan kampanya girişimi, bir başkası da çıkıp sözlükte orospu cocuklarını istemiyoruz derse sözlüğün mevcut yazar kapasitesinde ciddi bir azalma olacaktır.
Bana hiç bir erkekle öpüştün mü?Bence denemelesin diyem mesaj atanı vardı.
inşallah o eşcinsel yazarlar sikerler sizi dediğim kampanya. Size ne kimin sikini nereye soktuğundan?
(bkz: hayırdır kardeş sana giren çıkan mı var)
sorusunu akla getiren, saçma sapan kampanya.
istemiyoruz ailece girenler var buraya ayıptır.

gitsinler başka yerde tatmin etsinler dildolarını.
Evet. Top istemiyoruz.
eşcinsellerden en çok nefret edenler gizli eşcinsellerdir. çünkü eşcinsel kimliklerini onlar gibi özgürce paylaşamadıkları için içten içe kudururlar.
Eştinselim, escinselim, sevişelim.
hassiktir tramessi.
Nasıl bir mantık lan "eşcinseller sözlüğe kendilerini tatmin etmek için giriyorlar" demek. Eşcinsel dostlarım ve ben daha çok senin gibi geri kafalıların sikimdirik entrylerine doğru cevapları vermek için giriyoruz:)! Ulan çok döl israfı gördüm de senin gibisini ilk defa görüyorum.
ay, götüm...

edit: bir kere adam başına düşen kız sayısını arttırıyoruz ve yolunuzdan bir rakibi daha çekiyoruz. bir de bu yönden bakın bence. *

edit2: iyi ki varız la.
baştacıdırlar, eşcinseller gelsin yobazlar defolup gitsin. eşcinselin kimseye zararı olmaz ama bu yobazların varlığı başlı başına zarar.
sözlüğün güzel olmasının nedeni farklı görüşlerden yaşayışlardan her çeşit insanın bir arada olmasıdır. Buradan bu yüzden zevk alıyorsun, alıyoruz zaten. Senin durumun aynı erkek arkadaşının bir özelliğine aşık olan kızın, o özelliğinden sıkıldığı zaman onu değiştirmeye çalışmak istemesi gibi bir şey.
katıldığım kampanyadır efendim. bu sözlük gay değildir, olamaz. aids yuvası ibneler sizi..
desteklenen kampanya. haydi yallah holandaya. evet.
siktir dünya sözlüğe o zaman dicem ama orada da kuran kurslarında erkek çocukları siken adamlar var.
bence siz yine de burada kalın götünüzün selameti açısından.
herkesin destek vermesi gereken kampanyadır. az önce bir eşcinselin entrysine denk geldim yaklaşık 10 dakikadır midem bulandığı için kusuyorum. ben mecbur muyum vurduranlarla aynı sözlükte yazmaya?
Primses midir nedir o var.
Sanki 4 tane cinsiyeti var gibi.
8 delik.
Ben de sözlükte geri zekalı yazar istemiyorum ama maşallah hepsi hala duruyor burada. Olmaz arkadaşlar olllllmazzz ne buradan ne başka yerlerden silemezsiniz bizi. Dümdüz yaşıyoruz zaten kimseye zararımız yok ulan:D nedir alıp veremediğiniz? Size ne bizim yönelimimizden?
Size ne zararları var evlâdım? Siz misiniz sözlük'ün sahibi de "yassah hemşehrim" muhabbeti yapıyorsunuz? Bırakın ibnesi, sevicisi, travestisi, transeksüeli, panseksüeli, saldırı helikopteri de yazsınlar. Dincilerden iğrenç değiller ya.
katıldığım kampanyadır. bunların entrylerini okuyunca ahlakımızın bozulmasının hesabını kim verecek acaba?
Bu durumda sözlük am götten başka hiçbir şey konuşmayan klavye playboyu hetero erkekler ve evlenilecek erkek yok şöyle olmalı yok böyle olmalı diyen Kezban hetero kızlara kalır; siz de edebiyat ve sanattan yoksun, en fazla kemalist vs sağcı gibi kısır tartışmalar yürüterek insanlığa faydalı olabilirsiniz. Destekliyorum.
Çeşitliliğe, farklılığa ve hoşgörüye açık olmayanların haddi olmadan ve bir halta yaramayacak kampanyasıdır. Köpek gibi alışacaksınız her yerdeyiz.
katılmadığım kampanya. ayıp ayıp. kimseyi böyle dışlamayın.