bugün

ergenlik ne başbelası iş yaw
sözlük evlendir beni programı mı
zall esra erol mu
la olm bi gidin la
kimi sözlüğü kızlar soruyora çevirmeye kalkar
bazen abazlar basar garı arıyok hesabı
durum vahim.
"sözlükte bayan olmaması" ndan daha büyük olmayan sorunsaldır.
--spoiler--
cevizlibag sanayiye geldim arabanın bakımını yaptırıyorum. yetkili servisin 2070 lira dediğini özel serviste 700 liraya halletmenin mutluluğu içerisindeyim..

--spoiler--

Ayda 10 15 bin lira kazanan ama serviste ki aracı için ucuz yer bulduğu için sevinen yazarın açtığı başlıktır. Derhal evlenmesi gerekiyormuş. Kızlar yazık bu adama bi el atın.
burayı evlenme programı sanmış arkadaş galiba.
ümmetimin imtihanı maldır. (dünya malı) demiş, s.a.s. efendimiz, işte acı gerçekler, paraya tamah eden kadınlar, kadına tamah eden erkekler. helalini, haramını düşünmeyen toplum. sadece bir tek kesimin problemi de değil üstelik;

--şehirlisinden köylüsüne
--amirinden memuruna
--zengininden fakirine
--muhafazakarından laik olanına
--dindarından ateistine
--yüksek tahsillisinden ilkokul mezununa

baktığında herkes iyisi olsun, güzeli olsun, eh birazda malı mülkü olsun diyor. kimse ahlaklı olsun diye bakmıyor.
Ayda 30bin geliri olsa bekar kalmayacak yazar beyanidir. Senin etrafına akbabalarin dolusmasi lazım lan tırrek. Sözlükten koca avcısı zor be anam.
Sözlükte evlenilecek bayan ne gezer?

Gerci ben buldum o ayrı mesele ahahaha.
(bkz: kroyum emme para bende) diyor kendileri yerseniz.
Yokluktan artık ne yapılacağı şaşırıldı. Arkadaşlık sitelerine gidin efendim ya da evlilik programı kaynıyor ortalık oraya çıkın.
iddiadır.

2–3 tane var ama onlar öyle herkesi kabul etmez. gözleri adam gibi adam arıyor ama bulamıyor.

piç gibi piç arasalar ben vardım aslında
Buraya kadar dustuyseniz zor isiniz ama anneler cozum bulur bu konuya.
Son zamanlarda artmıştır. Ama teoride mümkün olsa da pratikte imkansızdır. Eskiden yani akp öncesi türkiyede hep şöyle kızlar varmış

görsel