bugün

Not adres ver gelelimi hatırlatan arayıştır.
Arayan bulur.
sözlüğü esra erol sanmaktadır .
Big brother Harun (Harun abi) ve run for the disclosure (ifşa var koşun) filmlerinin yapımcısından.

(bkz: Bir ilgi fakirinin günlüğü) *
Bir şaşırmışlık örneğidir.
abazalıkta son noktadır.
artiz ne arar la bazarda diye cevap verilmesi gerekilendir.
Taliplerimi bekliyorum bir pm kadar uzagim.
bulmamaktır. bulamamaktır. bulunmamalıdır. erkek çoktur. ama adam yoktur. vs. vs.
fotograf paylaşan bayan yazarlardan zaten amaçlarını anladığımız durum. çok basitsiniz kusura bakmayın.
KaracAnın sponsorluğunda devam eden arayıştır.
çirkin kızların yapacağı iştir. yoksa güzel bir kızın mutlaka bir arkadaş ortamı vardır ve o çevresindeki kişilerden veya onların arkadaşı olan erkekler arasında arar kısmetini.
(bkz: çare dedektör)
günde 10 saat kadar nefessiz sevişebilecek, 120 kg altı, 50 yaş üstü, emekli maaşı olan moruklar fav.
*ne var amk, olgun kadınlardan hoşlanmak da mı yasak ?
Esra Erol'un yazar olma sebebidir.
Lan benim o 10 sene sonra gorusuruz dememi saglayacak arama.
-aramassan arama yar aramassan arama zaten merhem olmazsin sen benim gönül yarama.
hatadır, bekar diye tanırsın evli çıkar. sözlükteki erkeklerin çoğu ya evli yada 22 yaş altıdır.
Uzun sürecek arayıştır. Sözlükteki erkeklerin hepsi evlidir.
Sözlüğü izdivaç sözlük sanmaktır.
izdivac programina katiliyim derken uludag sozluge dusmus kizimizin hazin sonu.
ince elemek lazım.

üzerine yaparım.

beni seç.
(bkz: aramaya inanmak)
inceden maco bolca da romantiğim. cok calıskan ve anlayıslı biriyim. ev işi dai yaparım. yabana atmayın gelin bir cayımı için.
(bkz: ben senin içon horşoyo yoporom oşkom diyen sevgili)
bana bir koca lazım o da bu gece lazım modundaki sözlük ablalarının yapabileceği eylem.
Sözlükteki erkeklerin çoğunun öğrenci olduğu düşünülürse yapılması mantıklı olmayan aksiyondur. adam daha kendine bakamıyor elin kızına nasıl bakacak? iki gönül bir olunca samanlık seyran olmuyor artık gençler. önce baba parası yemekten kurtulun, kendi ayaklarınızın üzerinde durun gerisi kolay. eşiniz tuz dediğinde bir yeriniz cız etmeyecek hale gelin. evlilik bir oyun değil, maddi ve manevi veballeri çok yüksek. sonra boşanmak için mahkeme-avukat kapısını aşındırırsınız. bana gelmeyin sakın almam davanızı.