bugün

sözlükle ilgili beni tek şaşırtan olaydır. eski nesillerden kastım 1. ve 2. nesiller. merak edip baksan ilginç bir şekilde 16-17 lik çıkıyorlar. olm bunların anası babası arkadaşı filan yok muymuş? 11 yaşında insanın sözlükte işi nedir lan?
"1. nesil şu anda 17 yaşındaysa 10 yaşında mı yazar oldu lan bunlar?" sorusunu akıllara getiren olaydır.
(bkz: erken olgunluk)
(bkz: yapıcak işi olmamak)
(bkz: duy da inanma)
o değil de merak ettiğim bişey daha var. tamam onlar asosyaldi, anası, babası arkadaşı yoktu sözlüğe geldiler de... 11 yaşında veletleri yazar yapanlara ne demeli? hayır hadi bi hatadır yaptınız, şu zamana kadar sözlükte tutunmalarına ne demeli? akraba, torpil filan olayları mı var merak etmekteyim.
2 nesil arasında sittin sene var sananların yanılgısıdır..
(bkz: teenage olmak)* * *
klon sözlüklerin en ilginç ortak özelliklerinden biridir.zamanında alanında başı çektiği varsayılan sözlüğe üye olamayan,atılan hatta sabredemeyen ne kadar eleman varsa uludağ'a itü'ye yumulmuştur.yine,ekşi sözlükte, her yeni neslin öncekilerden kalitesiz olmasına rağmen uludağ'da bunun tam tersi oluşu bu sebeptendir.
(bkz: yeni nesillerin mutant çıkması)

(bkz: Teenage Mutant Ninja Turtles)
(bkz: kimse teenage kalamaz ama nesil numarası bakidir)
doğal seleksiyonun teğet geçmesindendir.

teenage kalmış olacaklar ki hala küçümser tavırlar sergileyebiliyorlar ve şöyle başlıklar açabiliyorlar;

(bkz: yedinci nesil geldi ama altıncı nesil hala aynı)

ama

(#7057873)

bunu da göğsüne alıp stop etmeyi bileceksin.
buna göre yedinci nesiller çocuktur... (bkz: bas git bi çay koy) *
genellemelerin hepsi yanlış olacağı için doğruluk özelliği taşımayan bir tespittir. aksi takdirde gerçekten çok ironik olurdu fakat bana denk gelen ilk nesillerin üyeleri gayet yaşını başını almış olgun yazarlardı yani.
(bkz: teenage mutant ninja turtles)
güncel Önemli Başlıklar