bugün

bugüne kadar söylenenlere göre uludağ sözlükte yakışıklı erkek olmadığını anlayabiliyoruz. sonra kendi üzerimden önermeyi test ediyorum; evet çirkiniz amk!

peki ya erkek güzelleri? bugüne kadar hep ihmal ettiğimiz "erkek güzeli" kategorisi?

eyvallah, yakışıklı değiliz! ama ben inanıyorum şöyle köse, beybi feys arkadaşlar var bu sözlükte. olta atmış gibi olmayalım; oğlancılığa sonuna kadar karşıyım. ancak bir zümreye haksızlık yapılmasını da kabul edemem.

buradan herkeşşlere açık mektup. erkek güzelleri gelsin desin ki "ben böyle böyleyim". hanım kızlarımız da buradan takip etsinler durumu. 3-5 kişi bilem sevişse kendim sevişmiş kadar mutlu olurum. sevişmiş kadar olmasam da bi otuzbirin rehaveti kesin var bak bunu tartışmam.
(bkz: erkek güzeli sefil bilo)
beybifeys, yakışıklı, tatlı, karizmatik vs. erkek ne arar la sözlükte. sözlükte erkek mi var? ohaa.

edit: devecialpay hariç.

edit2: o değilde sekizinci entryi giren abazan çükbanın biri beni kız sandığı için mesaj attı.
Şimdilik olanla idare edilmeli. ilerde ne olacağını Allah bilir.
o değil de 6. entry'de kezbanın biribeybiface yazmış ya. işte ben orda '' sözlükteki kızların apaçiliğine'' inandım.
burdayım örtmenim.
güncel Önemli Başlıklar