bugün

sözlükte eksi almak çok kolaydır neden ve nasıl ruh haliyle verdiklerini anlamadığım konudur.
zıt iş yapmakla olur.

mesela elimizi taşın altına sokup yapalım bir hoyratlık, sanki çok lazımdı da hani.*

görsel *

not: evet gördüğünüz gibi eksiler muhtemelen şu anlar da yağıyordur. ama olsun önemli değil, bilgi paylaşalım amacı ile olanlar oldu artık.*

not2: bjk liyim.*
ben nerde yanlış yaptım kaygısına düsürendir.
cümle içinde bir(1) kez eksi sözcüğünü kullanmaktır.
"Ota boka da eksi verilmez kardeşim" dedirten olaydır.
çok önemli bir
olgu olarak gözükmemelidir,her kesime hitap
eden entrylerin eksilenmesi bir tuhaf,adam
kıskanıyor demek ki.''ee mk bana hitap ettinde
niye ona he niye tatata öldün çıq''diyip basar
eksiyi gavatoğlugavat.
sürekli bana uygulanan olay.tanım yapılan entryim bile eksileniyor arkadaş. Bence herkes sözlükte eksi oy veriyor, hoşuna giden veya iyi tanım yapılmış bir entry olsa bile. Mırdarlık olsun diye.
Ergenlerin varoşların ve cahillerin rahatsız olduğunu gösterir. Tabi benden almıyorsaniz bu oyu.
aşkta artı almaktır hadi yine iyisin köftehor. hadi hadiii.
gerizekalı olduğunuzu gösterir. en son eksimi 4 ay önce, sıcak bir yaz akşamı sahilde biramı yudumlayıp amlı götlü ileri geri entry girdiğimde yemişim.

4 aydır allahımıza binlerce şükür hep artı hep şuku.
gayet olağandır, buna lafım yok. ama uzun bir yazıyı daha girer girmez eksilemek. yobazlıtır yani geri zekalı oluyor bunu yapan.

bide böyle değince alınıyorlar ona gülüyorum.

ulan bi oku sonra gene eksini verirsin hoş yazı kaçmıyor. ne acele bu?

ama bir insan malum dinden olunca geri zekalı yobaz fosil bedenli örümcek kafalı olmaması elde değil. bu inancın gereği galiba.
Alışık olduğum sözlük eylemidir.
not:Bunuda eksiliyebilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar