bugün

uludağ sözlükte eskiden adam akıllı, doğru dürüst, entry girilecek başlıklar vardı. şimdi ise yok tüy yok kıl. sürekli cinsel içerikli başlılar falan filan. arada bir doğru dürüst başlık buluyorum ve çölde yağmur yağmışcasına seviniyorum. çölde yağmur yağmışcasına nasıl bir terim oldu lan bu???
neyse umarım ki bu serzenişim yerini bulur ve sözlük kendini toparlar.
(bkz: sözlüğe serzeniş)
an itibariyle düşündüren hadisedir.
hani salak salak başlık açmayın lan bir gün de.
mesela "bilmem ne yapan laik kız" , "türbanlı bilmem neye ne yapan asker eşi"
bok yiyin lan!bok yiyin! mal mal başlık açmayın artık!
çok yerinde ve doğru bir tespittir. aynı konudan muzdarip bir çok insan olduğu gibi ne yazıkki çoğunluğu saçma sapan başlıklar açan kısım oluşturmaktadır.
(bkz: doğru dürüst)

(bkz: us yyy-geb)
doğru dürüst başlık olmadığı gibi saçma sapan konulara daha saçma yorumların yapıldığının tespitidir, yerindedir.
açılan düzgün başlıkların da sol frameden anında gerilere kaybolması ile karakterize,sürekli siyaset-inanç-erotizm içerikli başlıkların açılarak,gerçek hayatta bastırılan dürtülerin sol frame'i mundar etmesi sorunsalı.
eğer sözlükte doğru dürüst başlık yok diyorsa bir kişi, bu bizim olduğu kadar, onun suçudur. ancak böyle bir şey şu an için sözlükte yoktur. yani gayet güzel başlıklar vardır efendim.
(bkz: başlıklardan başlık beğenememek)
genelde eksi sozluke girememis kisilerden olustugundan olmaktadir.
mizah desen mizah değil, gerçek desen o hiç değil.
saatlerdir adam akıllı okumak için başlık arıyorum. ne enteresan fikirler, ne bir kültürel birikim, ne objektif bir düşünce, ne saygılı bir yaklaşım, ne değişik bilgiler...
sırf dikkat çekmek için abuk sabuk şeyler yazılıyor.
kızlar küfürbaz, erkekler sığ sapık... bir kız nasıl amk diye küfredebilir ya? bu teknik olarak mümkün değil bir kere, neyle koyacaksın desek apışıp kalacak hala radikal olma derdinde.
ergenler desen ayrı alem. çıplak kadın görse panikleyip bayılacak tipler heriflik yapıyor. uuu çok korktum.
akp li troller meselesine hiç girmiyorum.
saçma sapan bir nesil yetiştiğini üzülerek görüyorum.
değerli, aklı başında yazarların daha sık yazmasını dilemekten başka bir şey yapamıyorum artık.
güncel Önemli Başlıklar