bugün

(bkz: boş bulunmak)
(bkz: bir hatadır olmuş)
kaç ay geçti aradan ayrı ayrı bitsin artık bu hasret buluşalım gayrı sözlükcüğüm.
sözlükteki bayan popülasyonunu arttırmak.
benim gibi düşünen insanları bulup sevinmek..garip ama sadece bu..
şuan bulunma nedeni yarınki mikro sınavıdır sevgili sözlük.
(bkz: sevgiliden ayrılmak depresyon)
karşılıksız aşk*
çünkü sözluk ben olmazsam olmaz.
yukarıda girilen pek çok entryyi tek başlık altında toplayarak: ders çalışmak zorunda olmak.
yapacak baska işler varsa.vizeye çalışmak gibi.ödev gibi.çok sıkılmayAyım ,hissi .arada baska seyler de yapayım falan gibi .sakıncalı ama.
(bkz: çevre edinme)
yapacak daha iyi bir işmin olmaması. oturup dizi mi izleyim ?
sınırsız seks ihtiyacını karşılamak. *
yalnızlığın dibine vurmak. (bkz: çok yalnızım be sözlük)
iş yerinde ki boşa kalan vakti geçirmek ve oyalanma sürecini gazeteleri okuduktan sonra geri kalan zamanı burada zihnimi dağıtmak için bulunmaktayım.
başlığı görünce neden buradayım diye sormama neden olandır.
bir şeyler yazma isteğidir.
can sıkıntısı yemin ediyorum az daha eğlenceli bişey olsa anında giderim. bir nevi alternatifsizlikten türeyen bilgi çöplüğünde hemde gecenin üçünde ne gibi bir amacı olabilir insanın. zaten nedenleri ilk üç ayda bitirip alışkanlığa çevirmedik mi?

ayrıca ilk sözlük yazarlarından duyduğum cümle: 'kendimi ifade edebildiğim ve benimle aynı fikirleri paylaşan birilerinin olduğunu bilmek' sanırım düşündüklerimizin bir başkası tarafından beğebilip benimsendiğini görmek hoşumuza gidiyor ve mutlu ediyor bizi. basit, sıradan ve olağan. yapacak bişey yok.
enry girmek,okumak ve vakit geçirmek.
kültürsüzleşen yeni neslin kültürsüzlük suçluluğuna kapılmaması için kültür dolu kültürsüz ayılarla sürekli kültürleşmek adına adımlar atmak.
içimde, beynimde, dilimde birikenleri, ellerimle aktarmaktır nedenim.
bir nedeni yok sadece öptüm.*
geçiyodum bi uğrayayım dedim.
(bkz: bi arkadaşa bakıp çıkıcam) *
güncel Önemli Başlıklar