bugün

(bkz: sözlük yazarlarının bomba hatun tanımları)
hanım koş, sözlükte kızların sözlükte ben daha bombayım kavgası başlayacak az sonra kaçırmayalım.
var ya da yok. bilgi paylaşımına mı geliyorsunuz, hatun avlamaya mı? sözlükmircmi belli değil a.k dedirten başlıktır.
doğru önermedir. hepsinin pimini ben çekip patlattım.
görsel
(bkz: bomba ihbarı)
yanlış düşüncedir. 4 - 5 sene önce katıldığım zirvelerde gayet bomba hatunlar bulunmaktaydı. biz erkekler de bomba gibiydik. muhteşem fiziklerimizin aydınlattığı ortamlar üzerine 8 packlerimizin gölgesi düşerdi ancak...
var lan nasıl yok. hele biri var ki resmen c4.
(bkz: çıtır pıtır mantar tabancası kız kaçıran torpil)lerle dolu olmasındandır.
(bkz: bombacı mülayim)
(bkz: bomba bomba nokta kom)
yanlış önermedir.
bomba hatun vardır sözlükte, konuştum hatta bazıları ile ama sen o pimi çekemessin yavrum.
çeken birileri vardır muhakkak.
s*kimizde olmayandır. la nabacan olm?

(bkz: entrye odaklan)
bomba derken çeşit-çeşit;

- gürültü mü? görüntü mü? maksada muvafık mı?
- vurmalı mı? delmeli mi? zırhı delip içinde etkili mi?
- uzun menzilli balistik mi? serbest varışlı kızaklı mı?
- kendinden ateşlemeli mi? barutu çakınca gidişli mi?
- basınç altında patlayan mı? her ortamda cortlayan mı?

bunlardan hangisi? bilinmeli.
kim demişse yalan demiş, arayan mevlasını da bulur hatununu da denilebilir.
(bkz: pim çek bomba at)
benim adım bomba soyadım ölüm deyü birilerinin meydana çıkmaması da ilginç.
yanlış önermedir, sözlükte bomba hatun bulunmaktadır fakat korkmayın elinizde patlamaz, unutulmamalı ki;

"bir bomba patladıktan sonra da bombadır." * *
sözlük ahalisi için son derece olumlu bir durumdur. bomba hatun tehlikelidir, patlarsa alayımızı tarumar eder, yazarı yazara kırdırır.
(bkz: sazan avi)
(bkz: dinamit karı)
tek bir kızla bile konuşmayan yazarın önermesidir. hacı ben çok buldum inan. şu an yanımda hatta bir tanesi. yarım saattir tek eldeyim.
koşuunnn ergenlerin "ben daha bomba kız götürdüm" atışması başlıyo. aysel çay koy.
gayet bomba hatunlar vardır, sen buluşamıyor işi bitiremiyorsan hatunun ne suçu var.

(bkz: kedi ciğer murdar üçlüsü)
sözlükte yazan hatunlardan tanışıp muabbet ettiklerim üzerinden söyleyebilirim ki, hepsi 10 numara şişko leş tiplerdir.

tanım : sözlükte/sözlüklerde takılan hatunların sürekli oturup birşeyler yediklerinden dolayı şişko olup bomba olmayan hatunlar olmalarıdır.
güncel Önemli Başlıklar