bugün

Sözlükte başlayan ve biten bir aşktan sonra nick değiştirip yeni bir nick alıp olay yerinde kalmaktır. Özellikle sözlüğün bayan yazarları tarafından tercih edilen bir geçmişi saklama operasyonu olup; bize baas-ü badel mevt kavramının sözlükteki karşılığını yazdırır.
zekice bir eylemdir.
fazla samimiyetin zararlarıdır.
Sözlükte yeni aşklara yelken açacağına delalettir.
salakçadır. üç gün sonra herkes gaydırıgubbak aslında faldırı fistanmış yeaa diyenler yüzünden deşifre olacağı için gereksiz eylemdir. insan sanalda da olsa reelde de yaptıklarının ardında durabilmeli. rreel haytta ne yapıyor bunlar merak ediyorum doğrusu.
hem nicknameini değiştirecek kadar ne yapıyor bu insanlar çok merak ediyorum.
o nickin altındaki ? var ya, işte o hepsini anlamsız kılıyor.
+ ben aslında 5. nesil yazardım samet..
- ee nikin neydi peki? neden bu nike geçtin?
+ boşver uzun hikaye =)
Saçmalıktır, amacını kestiremeyen insan eylemidir, kendinden kaçmaksa mümkün değildir, karşısındakinden kaçmaksa güçlü değildir. Delikanlı insan dediğin doğrusunun da yanlışının da arkasında durandır.
eski defterlerin açılmasını engellemektir.
üye olalı bir ayı geçmişse zor iştir.
(anlaşıldığında) msn'de dinlenilen şarkının afişe edilmesiyle karşı tarafa mesaj göndermekten farksız durum.
sevgili sözlüktense evet mantıklıdır. ama değilse neyin kafası yaşanmaktadır? merak edilir.
35 yaşında yönetici konumunda çalışırken sırf nick nesili yüzünden liseli çaylak muamelesi görmeyi kabul etmektir.
şimdi al şu dosyayı git fotokopi çek gel, hem o eteğini de kıvırma ne o öyle oturunca baldırlarına kadar sıyrılıyor.
nick değiştirmek yerine sevgili değiştirmek daha mantıklı olacaktır.
10 kere yaptığım ergen eylem.
komik.
biten aşkın ardından değil nick, sözlük değiştirsen bi işe yaramayacağından gereksiz eylemdir..
yazar olduktan bir ay sonra bitiyorsa o aşk olmayacak durum.

ne yapıp ne edin yazar olduktan sonraki ilk bir ay içinde değiştirin.

hem gereksizdir. senin çoğu entryni biliyordur.
aşkınızın 1 ayda bittiğini gösterir.
yazdıklarımı okuyup üstüne alınmasın ya da ona yazıcam ama ben olduğumu bilmesin düşüncesinden mütevellit yapılan durumdur.
yanlıştır. her sözlükte biten ilişki sonrası hesap alsak buralar feykten geçilmezdi amk.
(bkz: sözlükte aşk yaşamak). başka yaşayacak yer mi kalmadı?
TUHAF BiR DAVRANIŞ.. SÖZLÜKTEN HiÇ SEVGiLiM OLMADI, OLSAYDI DA YAĞMAZDIM BÖYLE BiŞEY.. GERÇi HiÇ Bi ZAMAN YAPAMIYCAM, SÖZLÜKTE KiMSE BANA BAKMIYOR.
zekice bir şey ama ifşa edilebilirği de vardır.
illa ki mesajlar bölümünde sohbet olmuştur.
kişinin bir mesajını hatırlarsınız illa ki.
sonra bulup yine terk edin.
sanırım artık daha kolay.
(bkz: devecialpay ın essy olduğu gerçeği)
ben ne entryler yırttım attım sırf kızlar nicklerini değiştirmesin diye..